Pagina 1 van 1

Gathering

Geplaatst: 22 jun 2022 23:41
door Jo
Afbeelding

Geplaatst: 23 jun 2022 14:41
door filipo
Ik ben zelf voor beperkte scherptediepte in mijn foto's maar bij deze foto twijfel ik toch of ze op de beste plaats ligt of dat ze toch iets te beperkt is.
Maar niet evident met al die meeldraden...

Re: Gathering

Geplaatst: 23 jun 2022 22:48
door Fotosmurf
Zou iets meer mogen hebben maar dit is wat jij bent Jo.

Geplaatst: 24 jun 2022 10:34
door Henry
Hele mooie macro. :up
De meeldraden springen er helemaal uit, waarbij (vanwege de minimale scherptediepte) er 1 de boventoon voert.

Geplaatst: 24 jun 2022 12:09
door BenM
Jouw bloemenfoto's brengen bij mij het gevoel van de sixties (vorige eeuw) naar boven. in die periode ging in naar lagere en middelbare school en maakte ik kennis met de flower power, met soms wat zweverige muziek en poëzie. Mooi om naar te kijken, Jo!

Re: Gathering

Geplaatst: 24 jun 2022 23:07
door Jo
Dankjewel voor de gevarieerde en leuke reacties!!! :) :) :)

Geplaatst: 26 jun 2022 13:12
door Boelo81
Dit is 'm voor mij niet helemaal. Los van de meeldraden komt de bloem niet los van het grote onscherpe gedeelte.

Re: Gathering

Geplaatst: 29 jun 2022 23:22
door Jo
Dankjewel voor je reactie Martijn!!! :) :) :)
De titel heeft betrekking op de meeldraden. En die springen er ten opzichte van de rest toch wel uit lijkt me zo..... :blush :blush :blush

Geplaatst: 29 jun 2022 23:30
door DE2_186
DOF kan je - als alle smaak - over twisten, maar de scherpte ligt goed m.i.

Heb je al een uitgever, Jo? Stuk of 2 extra biologen die een voorselectie doen op bijzonderheid van het plantje, dan dit forum voor de fotografische eindselectie, en dat Taschen bellen ofzo.

Ik zie het helemaal voor me.

Re: Gathering

Geplaatst: 01 jul 2022 08:22
door Jo
Dank je :) :) :)
Ik zie dit als een groot compliment :up :up :up , maar voor zoiets ontbreekt bij mij alle durf.......