Pagina 1 van 1

Beetspeed +update

Geplaatst: 03 jul 2022 20:24
door sgrs
Beetspeed
Afbeelding
Update.
Afbeelding
Nikon d750 Sigma 150-600c Leofoto statief.
260mm ƒ/7.1 1/100sec iso 800

Geplaatst: 03 jul 2022 23:40
door Boelo81
Kleurrijke geslaagde pan. Veel beweging in de wielen en voorgrond. Zonder de witte bus nog strakker geweest denk ik.

Re: Beetspeed

Geplaatst: 04 jul 2022 00:45
door Ron62
Mooie actieplaat, waarbij de snelheid goed te zien is en het onderwerp toch goed scherp. :upc

Geplaatst: 04 jul 2022 07:36
door Foto vriend
Mooi voorbeeld van Panning zeer geslaagde foto.

Re: Beetspeed

Geplaatst: 04 jul 2022 20:17
door Maarten
Knap gedaan. Mooi mee-getrokken! :up
Jammer dat de achtergrond niet meewerkt; een beetje te druk

Geplaatst: 04 jul 2022 21:30
door sgrs
dankje voor de reactie's
dat het druk is geef ik toe gezien ik pas na 1 of 2 ronde na de start pas bij de baan kon zijn oa door in de pit te helpen de auto rij klaar te krijgen had ik geen betere plek als tusse het publiek in helemaal op een hoekje, los daar van vind ik wel mooi omdat toevalig van het zelfde team een auto in de achtergrond rijd en de baan oficals en brandweer ook te zien zijn maar onscherp.
er zulle meer volgen gezien mijn agenda aardig gevult raakt met auto cross evenementen en rally cross evenementen.

Re: Beetspeed

Geplaatst: 04 jul 2022 23:22
door Fotosmurf
Goed geslaagde sportfoto.

Panning zeer goed geslaagd en geeft lekker veel actie.
Achtergrond is wat het is en hoort bij autocross.
sgrs schreef:er zulle meer volgen gezien mijn agenda aardig gevult raakt met auto cross evenementen en rally cross evenementen.
Kan je dat lijstje even pb-en naar mij Nicky?
Misschien is er wat mijn kant op en kan ik daar ook eens plaatjes schieten, lijkt mij een leuke sport om te fotograferen.

Geplaatst: 05 jul 2022 02:28
door sgrs
Update met de mask's aan de gang geweest om de achtergrond minder scherp te krijgen en nog eens krities de foto bekijken en kleine aanpasingen gedaan.

Fotosmurf het zijn gewoon evenmenten (voornamelijk zuid nl) die ik tegen kom op facebook/vrienden mocht er iets aan jou kant zijn dan roep ik.