Pagina 1 van 1

portret

Geplaatst: 15 jul 2024 19:52
door Hasselbox
Welke titel geef jij hieraan?
Afbeelding

Als ik straks dood ben, hoop ik dat er ergens op deze wereld iemand zal zeggen:
Gelukkig hebben we de fofo's nog.

Geplaatst: 15 jul 2024 22:56
door Frans
Weet niet of je veel jongere vrienden hebt?

Deze foto ziet er in mijn ogen heel erg gekunsteld uit.
Relatie vrouw op bank en de Nachtwacht die zeer dominant als achtergrond dient ontgaat me geheel.

Re: portret

Geplaatst: 16 jul 2024 10:22
door Hasselbox
Niets aan geknutseld Frans. De situatie gevonden zoals gefotografeerd. Alleen het model gevraagd op de bank plaats te nemen. De nachtwacht is fotobehang in de woonkamer van de dame. Mijn aandacht werd getrokken door de naden in het behang, het breiwerkje en de wifi op de drum. Ik fotografeer graag wat mij zo toevalt. In deze stijl bijna 200 portretten gemaakt van mensen in hun vertrouwde omgeving.

Geplaatst: 16 jul 2024 11:15
door BenM
Gatenplant, plavuizen op de vloer, een rietenmand om spulletjes in de doen, een Centrale Antenne aansluiting en een dubbel stopcontact in de drum, leren "pompeuze" bank ... inderdaad typisch de tachtiger jaren :)

Geplaatst: 16 jul 2024 11:20
door Hasselbox
Een van de aspecten in mijn serie portretten is om weer te geven hoe mensen hun woonomgeving vormgeven. ter vergelijking forum/viewtopic.php?f=4&t=122711" onclick="window.open(this.href);return false;
Dat en mijn vorm van waarnemen vertellen iets over het model en over mij. (Hoop ik dan)