Pagina 1 van 1
Trash Pass I
Geplaatst: 29 dec 2009 20:30
door Dave
Eerste experience op dit gebied.
maar beginnen met wat redelijk 'onbewerkte' beelden
Wel is in 1 lenscorrectie toegepast (al vind ik dat niet altijd nodig)

Re: Trash Pass I
Geplaatst: 29 dec 2009 20:36
door Mendel
Meer doen Dave
Eerste vindt ik meer dan geslaagd. Spannend beeld, met goede beeldopbouw, en je lage standpunt over de vloer houden de kijker meteen vast. Zeer goed belicht, waardoor de verlichting optimaal de sfeer zet in dit gebouw. Ik verbindt urban bij mezelf altijd met dit soort sfeerrijk licht.
De tweede vindt ik beduidend minder. Scherpte op blikvanger van de kruiwagen mis ik, en het beeld spreekt mij persoonlijk als sfeer minder aan. De diepte en ruimtelijke werking die zo krachtig is bij de eerste, komt hier veel minder uit de verf.
Geplaatst: 29 dec 2009 20:37
door Lianne
De eerste foto smaakt naar meer Dave

helaas doet de 2e foto me vrij weinig. Ik vind daar de compo wat onrustig en het licht van buiten net iets te hard
Geplaatst: 30 dec 2009 11:23
door Dave
Bedankt voor de reactie Mendel en Lianne.
Zal het best nog wel eens doen.
Kan me vinden in jullie commentaar
Geplaatst: 30 dec 2009 12:02
door Rick
ga hier met mendel mee, eerste geeft het verweerde gebouw mooi weer. tweede ook wel alleen die mist wat scherpte over het beeld. ben benieuwd naar de rest!

Geplaatst: 30 dec 2009 15:03
door MissTique
Jeetje Dave, die zien er goed uit bij jou! De mijne zijn te donker geworden door het tegenlicht bij foto 2! In neem die van jouw gewoon even mee

Kan haast niet wachten op de rest!
Geplaatst: 30 dec 2009 23:36
door Dave
ook bedankt voor de reactie's
Klop Misstiue
2 opnamen of HDR kan dit oplossen.