Pagina 1 van 1

boerenweg...

Geplaatst: 25 mar 2010 22:24
door martijn1
1
Afbeelding
2
Afbeelding
3
Afbeelding

Re: boerenweg...

Geplaatst: 26 mar 2010 11:40
door wilw
pad geeft mooie diepte, maar de foto is ... hoe moet ik het zeggen ... wat saai (sorry)
Ook kan ik niet echt zien waar de scherpte ligt.

Re: boerenweg...

Geplaatst: 26 mar 2010 13:05
door pafeme
compositie is dik in orde en ook de diepte zit er goed in, maar ik mis toch een aandachtstrekker. Het beeld is niet spannend genoeg zo om de aandacht vast te houden.

Re: boerenweg...

Geplaatst: 26 mar 2010 16:23
door tint93
pafeme schreef:compositie is dik in orde en ook de diepte zit er goed in, maar ik mis toch een aandachtstrekker. Het beeld is niet spannend genoeg zo om de aandacht vast te houden.

eens :) misschien met photoshop een koe er in zetten ofzo.. :D (zoon paarse met witte stippen, je weet wel van die chocola :rof )

Btw, ik vind de 2de het mooiste, ik hou niet zo van alleen zwart wit

Re: boerenweg...

Geplaatst: 26 mar 2010 18:59
door martijn1
wilw schreef:pad geeft mooie diepte, maar de foto is ... hoe moet ik het zeggen ... wat saai (sorry)
Ook kan ik niet echt zien waar de scherpte ligt.
ben nog zoekende waar en hoe ik moet scherpstellen, en sorry is niet nodig hij is inderdaad niet spannend maar vind de dieptewerking van het pad heel sterk met het laatste zonlicht dat de kleuren nog een boost geeft

pafeme schreef:compositie is dik in orde en ook de diepte zit er goed in, maar ik mis toch een aandachtstrekker. Het beeld is niet spannend genoeg zo om de aandacht vast te houden.
tis geen vasthouder... :D had er graag wat aan het einde willen hebben..maar kon het niet weerstaan om te :foto

Geplaatst: 26 mar 2010 20:39
door Akira
Sorry, maar hij is echt niet scherp genoeg, voor landschapsfotografie vind ik (haar)scherpte echt een must.

Ook mist er een aandachtspunt, maar opzich snap ik je idee, en je hebt verder de compositie goed gekozen met een prettige werking van de lijnen.

Re: boerenweg...

Geplaatst: 29 mar 2010 15:19
door Julia-V
Beter laat dan nooit ;) .
Mooi de diepte in je foto te pakken. :up .
Maar helaas moet ik ook zeggen dat hij toch echt wat scherpte mist :blink en ook een eyecatcher :cry .
JUlia/V

Geplaatst: 29 mar 2010 16:03
door Wim
compo is goed maar voor ee rest ga ik met de rest mee

Re: boerenweg...

Geplaatst: 29 mar 2010 18:25
door martijn1
heb gekeken wat de oorzaak kon zijn, blijkt dat ik het scherpstellen niet heb vastgezet..met als gevolg dat er is afgeschoten met het scherpte punt hoog in de lucht..(compo maken) :S kan dit zien via viewnx