Pagina 1 van 1
Band shoot
Geplaatst: 30 apr 2010 00:19
door sugarman
Vanmiddag werd ik ineens opgebeld dat een band snel foto's nodig had voor PR doeleinde.
Nou ja, dan gaan we er voor. Niks vigasie of wat dan ook.
Gewoon naar de oefenruimte en buiten snel wat plaatjes schieten want er moet weer gespeeld worden.
Maakt niet uit en hier wat resultaten.
1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

Geplaatst: 30 apr 2010 02:18
door Niels
Het zijn geen verkeerde foto's
Leuk, maar het heeft weinig met een band te maken. Kan ook gaan om een voetbal groepje. Ik had misschien iets meer met instrumenten gedaan (al is dat wel een open deur).
Ik mis ook een gezicht van de band. wie is de zanger(es)?
foto 1 rommelige opstelling.
foto 2 1 van de beste
foto 3 jammer van de aanwezige tattoo
foto 4 leuke idee, alleen zijn ze aan de rechter kant wel erg stijf, daardoor gemis aan dynamisch beeld
foto 5 heel grappig, maar wat gaat ze met de schoen doen? waarom kijkt die andere daar zo vies bij, en wat heeft dat te maken met 4 piesende mannen?
foto 6 er staan 2 vrouwen sexy te wezen.. en 4 mannen maken zich over iets heel anders druk, zijn het wel echt mannen? haha.. foto had afgewezen als er 4 geinterseerde mannen waren geweest.
foto 7 zie 6
De shoot is niet slecht, maar ik mis je verhaal en je idee. Heb wat dat betreft mooiere dingen van je gezien. Ik snap dat je kort de tijd had om iets te bedenken maar dat is imo ook zichtbaar.
Re: Band shoot
Geplaatst: 30 apr 2010 09:13
door korandoke
ik zie het toch even anders.
voor mij is foto 7 het mooist
zangeressen op de voorgrond, en instrumentspelers op de achtergrond mooi zo
eenvoudig meer moet het niet zijn
greets
Geplaatst: 30 apr 2010 09:28
door Henry
Nummer 5 voor mij de meest geslaagde. Brengt een glimlach op mijn gezicht; is altijd goed

Nummer 2 is gewoon een hele nette, maar heeft niks verrassends in zich.
Geplaatst: 30 apr 2010 11:53
door Akelei
Vind de eerste 3 het minste, zo geposeerd en ze staan allemaal ongeveer hetzelfde. Daarom vind ik de laatste 3 weer wel leuk, wat spontaner, en er is meer te zien in het beeld.
Re: Band shoot
Geplaatst: 30 apr 2010 11:55
door sugarman
Thx voor jullie reacties

Door steeds de twee zangeressen op de voorgrond te zetten heb ik getracht dat dat de personen waren waar het om zou moeten gaan. Als ik de zangeressen steeds naar achteren had geplaatst was dat effect minder geworden.
Bandleden allemaal hun instrument laten vast houden had natuurlijk ook gekund maar persoonlijk vind ik dat een beetje voor de hand liggend. De drummer wat stokjes in de hand of een trommeltje vind ik een beetje flauw staan.
Anders wordt het als het er uit gaat zien als of ze een openlucht concert in een straat aan het geven zijn met speakerboxen en een compleet drumstel. Dat vind ik dan weer beter staan.
Opmerking over de tattoo kan ik helaas niets mee.
5 kan ik mij helemaal indenken dat er gedacht wordt van "wat gebeurd hier allemaal?" en dat was ook mijn bedoeling

Gewoon lekker maf en het slaat allemaal nergens op maar er gebeurd iets voor de kijker en daar ging het mij om.
6 en 7 lijkt mij wel duidelijk om wie het gaan en de mannelijke bandleden zijn zeker geen homo

Ik had de mannen ook quasi interessant in de lucht kunnen laten kijken maar ik zag ineens dit tafereel en vond het weer eens wat anders.
In het begin was het wat onwenig maar later kregen ze de smaak te pakken.
Re: Band shoot
Geplaatst: 30 apr 2010 23:04
door momentum60
Vind ze een beetje "tam"...
Mis dynamiek; foto's zeggen mij niet veel over de band.
Technisch in orde, maar mis "emotie"..
Vind 5 er dan nog uitschieten.
Re: Band shoot
Geplaatst: 01 mei 2010 01:17
door Gomethevelo
De setting, of het gebrek eraan, is ook mijn grootste bezwaar.
Het is misschien een beetje cliché maar je zou de achtergrond toch een beetje kunnen kiezen in functie van de groep en hun muziek?
Bvb: Als het een groep is die het Nederlanse levenslied vertolkt dan plaats je hen toch gewoon in een bejaardentehuis

. Cliché? Okee, maar wel zo duidelijk

.
Oudere hardrock? Een setting in de dierentuin bijvoorbeeld, naast de tandenloze oude beer.
Country? Uiteraard op de boerderie'e.
Punk? In de kippenkwekerij...(hanekammen...)
Enzoverder......

Re: Band shoot
Geplaatst: 01 mei 2010 17:31
door sugarman
5 zit idd meer emotie in en de andere vind ik meer "lief".
Dat de foto's (wordt de setting mee bedoeld neem ik aan) niets over de band vertellen kan ik mij wel indenken. Dit was ook roeien met de riemen die ik had qua omgeving. Het moest allemaal snel, snel tijdens een repetitie.
Beter is om dit voorbereid met ze alle op een middag met een goed uit gekozen lokatie te gaan shooten.