Pagina 1 van 1

maandopdracht mei Janp

Geplaatst: 23 mei 2010 12:56
door janp
Ik ga het met deze proberen. Mijn vrouw met een roodstaartbuizerd op de handschoen.......
Wie weet het :wacko :blush

gr Jan

Afbeelding

Geplaatst: 23 mei 2010 12:59
door Kees Luiten
Elk vogeltje zingt zoals hij gebekt is? :D :D

Mooie opname :up

Re: maandopdracht mei Janp

Geplaatst: 23 mei 2010 13:24
door AJL
Ik weet niet wat ze in de andere hand heeft dan is het....".linker hand mag niet weten wat de rechtse doet" :rof


Scherpe lens hebt ge...mijn 500mm geeft niet zulke scherpe beelden...ik had een andere lens moeten opzetten...jammer maar te laat.

Re: maandopdracht mei Janp

Geplaatst: 23 mei 2010 13:31
door janp
AJL schreef:Ik weet niet wat ze in de andere hand heeft dan is het....".linker hand mag niet weten wat de rechtse doet" :rof


Scherpe lens hebt ge...mijn 500mm geeft niet zulke scherpe beelden...ik had een andere lens moeten opzetten...jammer maar te laat.

Nee, allemaal fout..... Is ook een moeilijke denk ik :unsure

AJL: ik heb de sigma 150-500, de 70-300 vr van nikon (is deze foto mee gemaakt en valt mee in prijs) en ik heb de 18-105 vr van Nikon.
Maar bedankt voor de reacties.
Ik ga het alleen nog niet verklappen. :proost

gr Jan

Geplaatst: 23 mei 2010 14:04
door Frans
Beter een roofvogel in de hand dan 10 zwaluwen in de lucht.
Mooie plaat en prima invulling van de maandopdracht.

Re: maandopdracht mei Janp

Geplaatst: 23 mei 2010 14:37
door Tony
mooie opname en inzendig :up geen "katje" om zonder handschoen aan te pakken...........je bedoelt toch niet je vrouw :shock ............. :rof

Re:

Geplaatst: 23 mei 2010 14:57
door Henry
Frans schreef:Beter een roofvogel in de hand dan 10 zwaluwen in de lucht.

Dat dacht ik ook :D
Verklaard gelijk waarom ik die 10 zwaluwen niet zie ;)
Goede inzending.

Re: maandopdracht mei Janp

Geplaatst: 23 mei 2010 15:14
door janp
Zal ik het maar verklappen:

"Je wijf onder de duim houden"

Nu slaat dit niet op mijn vrouw natuurlijk wat dat lukt mij niet :rof .

Waar slaat het dan op: In de valkerij wordt een vrouwtjes roofvogel een "wijf" genoemd en een mannetje een "tarsel". (van een Frans woord wat betekend: 1/3 kleiner) Dus men jaagt liever met een wijf want die zijn over het algemeen 1/3 groter dan de mannen/ tarsels. Dus grotere roofvogel betekend vaak ook grotere prooien.....

Als je "je wijf" dus op de handschoen hebt dan zie je altijd van die lelijke riempjes die iedereen hier eraf photoshopt :) . Nu gaat het juist daarom. Want die riempjes van de roofvogel heeft mijn "echte" vrouw op dit moment tussen de duim en wijsvinger. Ze sluit haar vuist en op deze manier heeft zij de roofvogel, het wijf, onder controle. Mocht de vogel nu af willen vliegen dan kan dit niet omdat mijn vrouw de vogel vast heeft en dus controle heeft.

Dus: "je wijf onder de duim houden" is niks anders dan controle hebben over je vrouwtjes roofvogel! Echte mannen zeggen/ denken wel eens anders maar als het puntje bij paaltje komt...... houden ze zich wel stil :P

Bedankt voor de aandacht :up

gr Jan

Re: maandopdracht mei Janp

Geplaatst: 24 mei 2010 14:58
door Gotchas
Nou dat had ik er inderdaad niet uitgehaald hoor!
Maar wel een hele fraai, leuk ook met je uitleg erbij :up

Re: maandopdracht mei Janp

Geplaatst: 24 mei 2010 23:09
door Wolves fotografie
Vind de uitleg ook wel heel leuk! :up