Pagina 1 van 1

Lief Poessie

Geplaatst: 24 jul 2010 12:01
door Beuntje
Hierbij mij eerste post ter beoordeling.

Afbeelding
exif: iso 100 | 1/400 sec at f5.6

Afbeelding
exif: Iso 100 | 1/400 sec at f5.6

Afbeelding
exif: Iso 100 | 1/400 sec at f5.6

Afbeelding
exif: Iso 100 | 1/400 sec at f5.6

Re: Lief Poessie

Geplaatst: 24 jul 2010 12:32
door pipanda
Leuk onderwerp wel erg jammer dat het hek overal zo aanwezig is.
1e leuke actie maar dus zonde van dat hek. erafcroppen gaat in dit geval niet of je knipt er ook een stuk van de bovenste tijger af :(

2e hier hetzelfde hek weer maar hier is dat hek er wel heel makkelijk af te croppen :D En het hoekje onderin is wel weg te clonen imo.

3e Dit vind ik de minste foto. de pootje en ook de staart staan er niet geheel op en de vogel lijkt hiet ook overbelicht onder het zwart van de kop

Re: Lief Poessie

Geplaatst: 24 jul 2010 12:57
door Beuntje
F2 aangepast (cropped)

F4 wat gespeeld met helderheid en contrast. (wat een voordeel dat RAW :P )

en Exif info erbij gezet

Geplaatst: 24 jul 2010 13:14
door Peter
Als je foto's update, je de originele posting daarmee verplaatst slaan de commentaren natuurlijk nergens meer op omdat we nu iets anders zien.
Je kunt de originelen laten staan en de nieuwe foto eronder als update zetten.

Tevens ruk je het forum uit het verband. Maximaal 900 pixels past (en is toegestaan) :)

Re: Lief Poessie

Geplaatst: 24 jul 2010 13:54
door Tony
er stonden eerst 3 foto's, van alle reactie's klopt niks meer :S , wat pdm_fotografie meld is een leer voor een volgende keer ;) ook gemakkelijk om de foto's even te nummeren.

Re: Lief Poessie

Geplaatst: 26 jul 2010 22:51
door Beuntje
Tony schreef:er stonden eerst 3 foto's, van alle reactie's klopt niks meer :S , wat pdm_fotografie meld is een leer voor een volgende keer ;) ook gemakkelijk om de foto's even te nummeren.

sorry.... maar komt goed :)
eerste post he.... :angel