Pagina 1 van 1

Gwen en Sammy

Geplaatst: 09 okt 2010 16:59
door jessie
nou ben nog ff wezen voetballen met de kids was maar 15 minuutjes , heb zelf meegerend vanwege de kleine die steeds wegrende dus weinig kunnen doen maar... heb er toch nog een paar geschoten ben benieuwt wat jullie ervan vinden.
met telelens en stand op av
1
Afbeelding

2
Afbeelding

3
Afbeelding

Re: Gwen en Sammy

Geplaatst: 09 okt 2010 19:18
door Gemini
De eerste vind ik te onscherp op de ogen. En wat is er gebeurt links in het haar van het kindje? :unsure
In twee vind ik dat de ogen te veel in het donker wegvallen.
De laatste is erg vreemd afgesneden (armen er zo vreemd af), en hij knijpt erg met de ogen tegen hetlicht wat er niet zo mooi uit ziet...

Re: Gwen en Sammy

Geplaatst: 09 okt 2010 19:59
door jans pierre
ik vind dat scherpte ontbreek

groetjes pierre ;)

Geplaatst: 09 okt 2010 21:11
door Frans
Foto 1: contrastverschillen zijn in mijn ogen veel te groot. Oor en wang zien er vreemd uit. Verder volg ik Gemini.
Foto 2: eigenlijk idem dito wat licht betreft. Pose niet echt bijzonder.
Foto 3: volg Gemini en jans pierre.
Dus eigenlijk vind ik dit niet zo'n goede serie.
Ben eigenlijk benieuwd wat je er zelf van vindt.

Geplaatst: 10 okt 2010 18:27
door jessie
ik vindt ze na langer kijken ook niet echt gelukt. maar zoals ik al zei deze 2 kids blijven geen seconde stil staan . ik ga met mijn kids deze week op pad en proberen we het gewoon opnieuw totdat ze wel goed lukken.

Geplaatst: 12 okt 2010 18:24
door Peter
Toch wel mooi he om modellen binnen handbereik te hebben :DD

Geplaatst: 12 okt 2010 23:17
door jessie
ja dat zeker :p maar dan moet de camera ook meewerken
ben blij als ik de nieuwe kan halen :p deze vertoont veel korrel als ik de iso hoger als 100 zet en dat stoord enorm

Geplaatst: 12 okt 2010 23:23
door bobvanduin
Wees kritisch op jezelf voordat je foto´s post, ik weet dat het lastig is om foto´s te beordelen van je eigen kinderen, bepalen of een compositie leuk is of niet, of die gekke bek die ze trekken leuk is of niet etc etc....Wat altijd makkelijk te beoordelen is, is scherpte en dat hebben deze foto´s niet.

Ook al lacht het kindje leuk, als hij onscherp is, dan is hij onscherp, ongeacht of het mijn kinderen zijn of niet. Ook hoef je daar geen omstandig heden de schuld voor te geven, als de kinderen niet stil zitten (kunnen kinderen stil zitten?) en de foto is daardoor onscherp, dan moet je de foto niet posten, kan het kind of de camera verder niets aan doen.

Geplaatst: 12 okt 2010 23:32
door jessie
ik heb /had die onscherpte niet direct gezien dat kwam doordat ik op de laptop deze geplaatst had ,ik vind dat niet lekker kijken zo'n klein scherm. ik ga er beter op letten want het begint me zelf ook de pipi uit te hangen nu . enne ik geef me spullen niet de schuld lol mijn camera is echt beetje gaar geloof ik , komt goed er komt vervanging SOON :D

Re:

Geplaatst: 12 okt 2010 23:33
door Peter
jessie schreef:ben blij als ik de nieuwe kan halen :p de

Heb je al wat op het oog?

jessie schreef:ik heb /had die onscherpte niet direct gezien dat kwam doordat ik op de laptop deze geplaatst had ,ik vind dat niet lekker kijken zo'n klein scherm.

Je kunt altijd op 100% weergave kijken, bij portretten bv op de ogen ;)

Re:

Geplaatst: 12 okt 2010 23:42
door bobvanduin
jessie schreef:. enne ik geef me spullen niet de schuld lol mijn camera is echt beetje gaar geloof ik , komt goed er komt vervanging SOON :D


Sommige mensen zouden de indruk kunnen krijgen dat je wel je spullen de schuld geeft, zelfs de Laptop krijgt het over zich heen :angel

Ik weet niet wat voor camera je hebt hoor, maar ik heb net mijn 10D vervangen voor een 7D, maar die 10D heeft dus 6 jaar dienst gedaan en is op, vandaag de nieuwe camera, maar als ik die 10D vandaag nog even pak en er een foto mee maak, komt er af en toe best een scherpe foto uit. De foto´s die niet scherp zijn, gaan ook gewoon de prullenbak in.

Ik probeer je niet af te kraken hoor, ik probeer je alleen maar kritischer te laten zijn op je zelf.

Re: Gwen en Sammy

Geplaatst: 13 okt 2010 15:47
door jessie
pdm ik ga denk ik voor de 500d of 550d licht aan de prijs toch wel.

bob ik heb een compact canon powershot S2 IS met telelens.
De reden van mijn ontevredenheid is puur het feit dat de iso vanaf 200 bagger is en de camera heeft mankementen bijv: krakende lens als ie uitschuift, geen normale exif gegevens meer aangeeft en nog wat kleine dingen. de scherpte licht zeker aan mezelf maar die camera is al 6 jaar oud en voor mij tijd voor een reflex camera omdat ik toch echt wel verschil in kwaliteit zie tegenover deze. Ik kan echt wel tegen een stootje hoor daar leer ik alleen maar van ;)

Re: Gwen en Sammy

Geplaatst: 13 okt 2010 19:03
door bobvanduin
Dat snap ik Jessie, dat een camera technisch niet in orde kan zijn, maar als de foto niet goed is, is hij niet goed. Hij wordt niet in eens scherper nu ik weet met wat voor materiaal hij is geschoten, zo bedoel ik het. Wees kritisch naar jezelf, die onscherpte had je ook kunnen zien :D

Maar nu weer naar het positieve! Ik hoop voor je dat je snel je nieuwe speeltje krijgt en ik kan niet wachten meer foto´s te zien van die leuke kids!

Re: Gwen en Sammy

Geplaatst: 15 okt 2010 22:54
door jessie
:foto