Pagina 1 van 1
She thinks her life is over
Geplaatst: 05 jan 2011 22:24
door Diebe
Soms maken mensen dingen mee die ze volledig van slag maken waardoor ze denken dat er niks meer voor ze is
gelukkig was dit maar een fotoshoot...

exif: 1/13, - f1,8 - iso400 - flashed
Geplaatst: 05 jan 2011 23:37
door jessie
mooie foto maar... die hand leid erg af :w
Geplaatst: 06 jan 2011 00:01
door Henry
Leuk concept, goede uitwerking

Lichte hand (leidt wat af) en harde schaduw bovenin kunnen nog ietsje beter

Geplaatst: 06 jan 2011 00:06
door Anton
Goed gedaan!
Om de dramatiek wat te verhogen zou ik hem omgezet hebben naar zwart-wit of duo-tone. Misschien een idee?

Geplaatst: 06 jan 2011 16:52
door wingsofillusions
ik ga er in mee met flash dat het meer lijkt dat het leven al voorbij is dan denken te zijn . als je de hand wat minder licht maakt en meer in kleur van de rest van de foto denk ik dat het al minder af leid
verder leuke foto
Geplaatst: 06 jan 2011 17:22
door Niels
Helemaal niks ben ik niet eens met flashpash..
Maar je belichting is niet zo goed..
Ik snap dat je het donker wilde, maar het is nu te ver onderbelicht. Er zit een blauwe kleur in haar gezicht, op haar hand niet.. dat komt imo doordat je de witbalans hebt genomen toen ze wel vol belicht was, nu komt er te weinig licht en wordt ze dus blauwiger.
Haar ogen zijn grijs, en die moeten echt wit zijn. Wanneer je een donkere belichting wilt kun je denk ik beter sterk van 1 kant belichten zodat op zijn minst 1 oog goed is uitgelicht. Je hebt nu van recht op haar hand belicht. imo had je beter van links onder kunnen belichten en dan bijvoorbeeld alleen wat ligt op haar rechter oog kunnen geven. Of juist van recht boven af.