Pagina 1 van 1
Elian+ update foto 1
Geplaatst: 20 mar 2011 17:26
door zzzap
Vanmiddag tijd kunnen maken om Elian op de foto te zetten.
Bij de 1e foto twijfel ik over het zonlicht op het haar, dus ben benieuwd naar jullie mening.
bij de 2e ben ik niet zeker van de kleuren versie, origineel vond ik iig niet mooi genoeg dus aan het spelen gegaan met kleuren en z/w
Volgens mij klopt de scherpte op de ogen dit keer wel, maar ook hier geld ben benieuwd naar jullie mening.
F1

update F1

F2

F3

Geplaatst: 20 mar 2011 17:40
door Frans
Kwa licht en scherpte vind ik er niet zoveel mis mee.
De kleur echter kan me niet bekoren. de huid bevat erg veel cyaan en erg weinig geel.
Eigen interpretatie of witbalans die het laat afweten?
Grt Frans
Geplaatst: 20 mar 2011 18:03
door zzzap
bedankt Frans daar kan ik wat mee, ga ik straks even naar kijken!
Re: Elian
Geplaatst: 20 mar 2011 18:20
door AJL
Ik ken die jongen niet maar ...
* het gezicht is bleek / flets en de trui is fel opgetrokken groen.
Ik denk dat ge overal aan hebt liggen te trekken en sleuren.
Met een portret moet ge niet zoveel doen hoor, curven ietjes aanpassen...niveau's SOMS een klein beetje.....voor de rest is de foto gereed gelijk hij uit de camera komt.
Natuurlijk, puisjes of vlekjes weg clonen, voor meisjes is er wel nog meer werk, maar voorjongens is dat dan gereed.
Verder.....ga toch volledig uit de zon om een mooie foto te maken

...tenzij het betrokken dag is (dan is er ook geen zon héé)
Geplaatst: 20 mar 2011 18:48
door Henry
Felle zon geeft overbelichting op het haar in foto1. Jammer.
Foto 2 vind ik de achtergrond te licht waardoor deze een beetje stoort.
Ben het met AJL eens dat de huid wat licht is. Als dit zijn normale huidtint is, dan is er niks mis, maar anders even de juiste kleur terug zien te krijgen

Re: Elian
Geplaatst: 20 mar 2011 19:15
door zzzap
Henry en AJL ook bedankt ! Hij heeft een vrij lichte huid, en z'n vest is wel degelijk behoorlijk knal groen. Maar ik zie wat jullie bedoelen en ga even van voor af aan beginnen. enne ja uit de zon... ik weet het... sorry

Re: Elian
Geplaatst: 20 mar 2011 20:59
door gjdenbesten
Mooie blikken, maar nu nog technisch goed afwerken.Succes
Geplaatst: 21 mar 2011 09:10
door zzzap
ok update foto 2. Wat een wereld van verschil. Maar zit ik nu goed/beter?
Geplaatst: 21 mar 2011 09:12
door ReL
Hallo, De eerste foto vind ik de beste. Het zonlicht in het haar is prima. Het hangt, zoals ik het zie op dit scherm, wel tegen het overbelichte aan. Misschien nog iets afsnijden aan de onderkant. De kleuren in beide foto's lijken wat onecht inderdaad. Maar dat kan jij zelf het beste beoordelen.
De tweede vind ik minder. Mede door het feit dat de rand om je model zo licht is. En ik vind de uitdrukking minder dan op de eerste foto. De omzetting naar zwart/wit vind ik wel weer sterker dan de kleuren versie. Daar valt het te lichte om het model ook weg. Scherpte op de ogen zit wel goed volgens mij.
Groet, Remko
Geplaatst: 21 mar 2011 09:14
door ReL
Nog een keer dan, want je update schiet er net in, na mijn eerste post. Die is wat kleur betreft stukken beter en maakt de foto in totaal nog beter. Goed gedaan!
Groet, Remko
Geplaatst: 21 mar 2011 09:19
door zzzap
Bedankt Remko, fijn dat jullie de tijd nemen voor een reactie, het helpt me echt om anders naar m'n foto's te kijken.
Geplaatst: 02 jun 2011 19:40
door Gemini