Pagina 1 van 1

Portret Desire

Geplaatst: 26 mar 2011 15:02
door Martin Ortner
Afbeelding

Geplaatst: 27 mar 2011 22:16
door gpauwen
Mooie foto, mooie dame. Door de beperkte focus krijgt het nog iets extras. Ik vindt hem zeer geslaagd !

Geplaatst: 27 mar 2011 22:20
door Reko
Vind het niet zo'n fraaie foto. Naar mijn idee is dit geen beperkte focus maar een "minder geslaagde" vervaag actie in PS. De beeldhoek waarbij de dame in haar decolleté wordt gekeken vind ik niet zo charmant. Over het algemeen vind ik witte kleding in een portret tegen een zwarte achtergrond niet goed werken, zo ook hier. Het wit trekt alle aandacht.

Re: Portret Desire

Geplaatst: 27 mar 2011 22:21
door Mendel
De scherptediepte die je in deze plaat wilt weergeven komt mij veel te kunstmatig en bewerkt over, vermoed dat orgineel een geheel ander en groter scherpte heeft :)

Geplaatst: 27 mar 2011 23:33
door sugarman
Zo hee, mijn eerste gedachte was: wat zonde.
Die blik is goed, compositie en verlichting alleen erg vaag voor de rest.

Re: Portret Desire

Geplaatst: 27 mar 2011 23:42
door Helga
Ik sluit me aan bij de rest: de basis foto lijkt zeker niet verkeerd, maar het blurren van de rest is too much. Als het een zekere mystiek moet weergeven zou ik dat op een andere manier realiseren.