Pagina 1 van 1
Konijnen (poging 2)
Geplaatst: 07 jul 2011 19:46
door [saskia]
Omdat mijn vorige topic niet in de smaak viel

(Hertengewei met konijn)
heb ik nog maar een poging gedaan maar niet met het gewei en een natuurlijke achtergrond. Wel wilde ik juist dat licht en donker effect hebben.
Ik heb een ander konijn gebruikt, maar ook wel een licht konijn.
Ik heb niks aan de achtergrond gedaan, alleen met een simpel programma wat met de belichting gespeeld.
Verder nog 2 foto's van m'n andere konijn Fire erbij.
Ik ben benieuwd of deze beter vallen
Te beginnen met de foto's van Wieweet
1.

2.

3.

En dan Fire:
4.

5.

Re: Konijnen (poging 2)
Geplaatst: 07 jul 2011 19:52
door Tony
die zien er heel wat beter en mooier uit

de 1e is aan de onderkant iets te krap de 2e vind ik de pose iets minder maar de kleur en belichting is

de 3e is jammer deze uitsnede zijn oren afgesneden is niet zo mooi en de onderkant is ook iets te krap , meer ruimte zou mooier zijn, de 4e is mijn favo erg leuk, lekker scherp op het koppie

de 5e is ook weer wat krap en de boom stoort hier wat.
Re: Konijnen (poging 2)
Geplaatst: 07 jul 2011 19:56
door AmyLee
Smaken verschillen...nummer 2 is mijn toppertje...kijkt mooi nieuwsgierig in de lens
Voor de rest ga ik met het commentaar van Tony mee

Re: Konijnen (poging 2)
Geplaatst: 07 jul 2011 21:02
door Ron62
Al stukken beter dan je eerste serie.
Ik ga grotendeels ook met Tony mee, maar ik heb nr.2 wat bijgewerkt[zag dat je geen bezwaar tegen bewerken hebt] en dat is dan ook mijn favo.

Geplaatst: 07 jul 2011 21:26
door [saskia]
Bedankt voor de reacties!
De 1e foto heb ik een stukje van onder afgesneden omdat er op de voorgrond wazige grassprieten zaten die stoorden
3e foto heb ik zo gemaakt omdat daar boven je de tegels zag en dat er dus ook niet echt mooi uitzag.
5e foto: ja daar heb je gelijk in. Bij het maken van de foto dacht ik dat t wel leuk was, maar nu op de computer terug ziend, vond ik het ook niet zo.
Ron; Uhm wat heb je met wieweet gedaan? Sorry ik vind 't niks..
Re: Konijnen (poging 2)
Geplaatst: 07 jul 2011 21:36
door Ron62
Met Wieweet heb ik weinig gedaan.
Ik heb 't gras wat voor z'n snufferd weg gemaaid, Wieweet nog iets opgelicht en een heel klein beetje verscherpt.

Geplaatst: 07 jul 2011 23:27
door [saskia]
hm en als je die verscherping nou weg laat? Lijkt me stukken beter dan. Dit ziet er zo bewerkt en grof uit.

Re: Konijnen (poging 2)
Geplaatst: 07 jul 2011 23:38
door Ron62
Zoiets:

Geplaatst: 07 jul 2011 23:50
door [saskia]
Ja beter
Hoewel ik toch nog die zachtheid, stofuitdrukking mis bij je bewerking.