Pagina 1 van 1

Re: Onze zonaanbidster

Geplaatst: 21 jul 2011 13:40
door Tony
voor beide foto's geld vrij hard licht, een schaduw plekje op zoeken geeft een mooier resultaat, ook letten op de achtergrond de muur is nu niet echt de mooiste :P ook rechts regenpijp en iets zwarts maakt de foto rommelig. het lage standpunt in je eerste foto is top :up bij de tweede vind ik de pose van de hond en de dichte ogen ook niet zo bijzonder mooi :blush als je iets verder van de muur af gaat word hij wat waziger en iets minder opvallend

Geplaatst: 21 jul 2011 17:51
door Serrotone
De pose en blik van één vind ik wel erg leuk :) goed gezien en gekozen dus. Ze zijn beide lekker scherp.

Over achtergrond en licht hoef ik niks meer te vertellen. Alleen dat ik het meestal corrigeer op gevoel door de helderheid lager te zetten en te spelen met de contrasten, waarbij je goed op de histrogram moet letten(creëer een berg). Maar let ook op storende elementen, zoals het stukje gieter.

Re: Onze zonaanbidster

Geplaatst: 21 jul 2011 18:36
door Mendel
Opbouw is het toverwoordje hier. De hond staat op beide platen vrij centraal in beeld, zonder dat je ruimte in de compositie bouwt waar bijvoorbeeld de muur erachter als toneel kan dienen :)