Pagina 1 van 1

prairiehondjes +updates!

Geplaatst: 14 aug 2011 23:19
door kaa
Heyhey,

Vanmiddag naar Blijdorp geweest met zoontje en man. Terwijl mijn zoontje aan het lachen was om de prairiehondjes en ze een grasspriet voerde had ik even de tijd om te oefenen ;-) De prairiehondjes zijn gewillige modellen. De bezoekers er omheen maken het lastiger, ze lokken de dieren naar de zijkant waardoor ze voor het mooie te dicht bij de rand zitten of ze staan in de weg of in je beeld haha.

Maargoed, toch wat foto's kunnen maken. Ben benieuwd naar jullie comments. Exif van alle foto's:

f10
1/400sec
ISO 200
+5 step exp.b.

#1
Afbeelding

#2
Afbeelding

#3
Afbeelding

#4
Afbeelding

#5
Afbeelding

#6
Afbeelding

Bedankt voor het kijken!

Gr. Karin

Re: prairiehondjes

Geplaatst: 14 aug 2011 23:23
door Mendel
Goede serie, scherpte goed, met bij de eerste en de vijfde plaat de beste opbouw voor mij. De eerste spreekt me dan het meeste aan, hier zijn de kleuren net wat sprekender dan bij de rest. Ook de wat vrije zicht naar de achtergrond is sterk, met de scherptediepte op het beestje en de heuvel win je diepte :)

Geplaatst: 14 aug 2011 23:25
door kaa
@Mendel: dankje! Aan de kleuren heb ik eigenlijk nog niets gedaan. Maarre ze zouden wat meer opgetrokken mogen worden dus?

Foto 1 is ook mijn favoriet trouwens ;-)

Re: prairiehondjes

Geplaatst: 15 aug 2011 00:28
door Ron62
Leuke serie....de eerste 3 vind ik 't mooist. :up

Re: prairiehondjes

Geplaatst: 15 aug 2011 06:31
door martijn1
goed nagedacht, niet direct te zien dat dit een dierentuin is..
een foto zien voordat je klickt is de kunst, word het zoveel beter van..
technisch goed uitgevoerd met de 1ste 3 als beste

Re: prairiehondjes

Geplaatst: 15 aug 2011 09:43
door AmyLee
Mooie serie, knap geplaat :upc
Voor mij nummer 1, op de voet gevolgd door nummer 2...kleuren nog iets optrekken mag mi wel ;)

Geplaatst: 15 aug 2011 10:55
door Frans
Vind het een leuke serie van deze fotogenieke soort.
Tussen de laatste 2 en de rest zit een groot verschil tussen kleur en contrast.
Foto 3 en 4 kunnen me in dat opzicht het meest bekoren.
Hoop dat je ziet wat ik bedoel.
De uitdrukking "kleur ophalen" vind ik erg vaag. Weet niet zo goed wat daarmee bedoeld word.

Geplaatst: 15 aug 2011 22:29
door kaa
Nou zeg, foto's plaatsen lukt steeds maar niet als ik het bericht bewerk, ze worden niet opgeslagen. Dus vandaar hieronder nog maar een keertje. Helaas staan ze dan nu niet direct onder het origineel, sorry.


Bedankt voor alle reacties! Heb van elke foto een update geplaatst, wat meer contrast en saturatie iets omhoog. Zo beter?

#1
*update
Afbeelding

#2
*update:
Afbeelding

#3
*update:
Afbeelding

#4
*update:
Afbeelding

#5
*update:
Afbeelding

#6
*update:
Afbeelding

Bedankt voor het kijken!

Gr. Karin

Geplaatst: 16 aug 2011 06:53
door kaa
Ik probeerde daarnet nog een keer om de update foto's onder de eerste foto's te zetten zodat het verschil beter te zien is. Maar op de een of andere manier wordt het bericht niet opgeslagen. Kan een moderator hier iets aan doen want nu is het zover scrollen en ook tegen de regels toch?

Re: prairiehondjes +updates!

Geplaatst: 16 aug 2011 09:43
door Tony
je komt dan over het maximum van 8 foto's (zie de bovenkant van het topic of lees de regels :knip2 ) en daarom lukt dat niet :P

Re: prairiehondjes +updates!

Geplaatst: 16 aug 2011 12:54
door kaa
Tony schreef:je komt dan over het maximum van 8 foto's (zie de bovenkant van het topic of lees de regels :knip2 ) en daarom lukt dat niet :P


Ah... ok'e. Haha, wel logisch dan. Maar misschien is het mogelijk dat je dan een melding krijgt, want nu bleef ik het steeds proberen. Tja, ben een volhouder haha

Re: prairiehondjes +updates!

Geplaatst: 16 aug 2011 13:27
door Jean-Cl
De update is top zo zit er wat meer pit in de kleuren, kiezen doe ik niet ik vind ze allemaal netjes :up

Re: prairiehondjes +updates!

Geplaatst: 16 aug 2011 13:29
door Tony
die melding staat er ook altijd bij, boven aan in het rood zelfs :P

Geplaatst: 16 aug 2011 20:27
door kaa
@Jean-CL: bedankt!

@Tony... huh? Denk dat ik dan maar eens naar de opticien moet haha