Pagina 1 van 2

Wild everzwijn knuffelt met koe

Geplaatst: 01 nov 2008 20:10
door Dieder Plu
Deze unieke beelden heb ik afgelopen zondag kunnen maken .
en zou ik willen delen met iedereen ...

Liefde is :

elkaar zachtjes wakker maken ....
Afbeelding

Samen naar de fotograaf lachen ..
Afbeelding

en een dikke kus geven ....
Afbeelding

Re: Wild everzwijn knuffelt met koe

Geplaatst: 01 nov 2008 20:49
door Tony
wat een bijzondere en leuke serie :rof super wat een momenten :up

Re: Wild everzwijn knuffelt met koe

Geplaatst: 01 nov 2008 20:52
door Marcel Spijker
als eerste :welkom

Wat een leuke binnenkomer zeg :D

Erg vertederend om dit zo te mogen aanschouwen.

Re: Wild everzwijn knuffelt met koe

Geplaatst: 01 nov 2008 21:34
door Henry
Schitterend én leuk :upc
Mooie serie, leuke serie, mooi scherp, mooie beelden.

Re: Wild everzwijn knuffelt met koe

Geplaatst: 01 nov 2008 22:11
door pipanda
:welkom
Hele leuke serie :D
De laatste is echt lief :wub

Re: Wild everzwijn knuffelt met koe

Geplaatst: 02 nov 2008 05:45
door momentum60
:up

Re: Wild everzwijn knuffelt met koe

Geplaatst: 02 nov 2008 09:29
door AJL
Ze hadden allemaal iets ruimer gekadreerd mogen zijn.
Goede shots

Re: Wild everzwijn knuffelt met koe

Geplaatst: 02 nov 2008 09:33
door Akira
Daar was je toch mooi even op het juiste moment op de juiste plaats. Leuke momenten! :up

Re: Wild everzwijn knuffelt met koe

Geplaatst: 02 nov 2008 09:45
door Wim
echte vrienden zijn het leuk moment zeg.

Re: Wild everzwijn knuffelt met koe

Geplaatst: 02 nov 2008 11:00
door senna111
:up zeer bijzonder en vertederend.


:welkom nog op het forum

Re: Wild everzwijn knuffelt met koe

Geplaatst: 02 nov 2008 11:34
door struisvogel
Heel leuke foto en geweldig moment. Fototechnisch wat overbelicht en niet helemaal scherp.

Re: Wild everzwijn knuffelt met koe

Geplaatst: 02 nov 2008 17:03
door san
Goed getimed! Leuke foto's.

Re: Wild everzwijn knuffelt met koe

Geplaatst: 02 nov 2008 17:53
door Dieder Plu
Allen hartelijk bedankt voor de fijne reacties

Re: Wild everzwijn knuffelt met koe

Geplaatst: 02 nov 2008 18:36
door Storm
Een leuke serie :up
Deze momenten zul je niet vaak tegen komen.
De foto's komen nog meer tot hun recht als je een beetje met de levels speelt en iets na verscherpt. Ze zijn nu een beetje bleekjes

Re: Wild everzwijn knuffelt met koe

Geplaatst: 02 nov 2008 20:56
door Henry
Ben eigenlijk wel benieuwd of deze beestjes en de fotograaf elkaar langer kennen of dat dit een toevallige ontmoeting is waar de fotograaf net getuige van was :)

Re: Wild everzwijn knuffelt met koe

Geplaatst: 03 nov 2008 10:25
door Dieder Plu
Henry schreef:Ben eigenlijk wel benieuwd of deze beestjes en de fotograaf elkaar langer kennen of dat dit een toevallige ontmoeting is waar de fotograaf net getuige van was :)


Ik had al gehoord dat er in dat gebied 4 stuks waren waargenomen (vorige maand ), nooit kon ik er ééntje vinden tot de bewuste zondag , toen iemand mij opbelde en zij als je een wild everzwijn wilt fotograferen is het nu de moment , de mais is net afgedaan en het loopt in een weide .
Heb me daar 1 uur bij in de weide gezet met de geziene resultaten .
Sinds donderdag nacht is hij verdwenen , vermoedelijk afgeschoten door stropers , de boer is er het hard van in , jagers hadden immers beloofd het zwijn niet af te schieten .
Wie , wat of hoe het is gebeurd zullen we misschien nooit te weten komen .
In elk geval ik had het dier of de runderen nog nooit ontmoet .
vriendelijke groeten Dieder

Re: Wild everzwijn knuffelt met koe

Geplaatst: 03 nov 2008 11:26
door Vin1
AJL schreef:Ze hadden allemaal iets ruimer gekadreerd mogen zijn.
Goede shots


Mee eens, of iets anders gekaderd, wat spannender.

Verder is het moment en onderwerp natuurlijk wel fantastisch.
Geloof je haast niet, vooral die knuffel foto :up

Re: Wild everzwijn knuffelt met koe

Geplaatst: 03 nov 2008 11:42
door Jan
:up
De kadering is wat mij betreft wel goed.

Re: Wild everzwijn knuffelt met koe

Geplaatst: 04 nov 2008 16:02
door Dieder Plu
Populair zwijn uit Veerle spoorloos verdwenen

3 November 2008 - Het zwijn met de naam Zwarte is verdwenen. Vorige week nog haalde het dier deze krant omdat het een bijzondere band had opgebouwd met landbouwer Pierre Boeckmans en zijn koeien. Nu vreest Boeckmans uit Veerle (Laakdal) het ergste. Hij vermoedt dat stropers het dier hebben gedood.


Natuurfotograaf Dieder Plu bezorgde Gazet van Antwerpen vorige week nog idyllische foto’s van de vriendschap tussen het everzwijn en de koeien van landbouwhulp Pierre Boeckmans. Niet enkel de koeien, maar ook Pierre had een boon voor het varken en dat was wederzijds. Elke avond spurtte het zwijn naar Pierre als die in de buurt van de weide kwam. Hij had het dier Zwarte gedoopt. “Ik kreeg het zelfs zover dat het brood at uit mijn hand”, zegt Pierre.

Stropers
Aan deze mooie taferelen komt nu een einde, want het zwijn is spoorloos. “In de nacht van donderdag op vrijdag is het verdwenen”, weet Pierre. “Ik ga elke dag nog kijken, maar het dier daagt niet meer op. Opvallend waren de bandensporen van een jeep vrijdagmorgen in de weide. Zeker weet ik het niet, maar mogelijk zijn er stropers aan het werk geweest. Die komen hier elk jaar wel eens langs om tegen kerstmis of nieuwjaar een ree te schieten.”

Jagers hadden het recht om het dier af te schieten, maar beloofden vorige week nog dat ze het zwijn ongemoeid zouden laten. Het agentschap Natuur en Bos kwam trouwens met een originele piste voor de dag om het dier in leven te houden. Het agentschap verklaarde dat het zwijn geen wild dier was en daarmee viel het buiten de jachtwetgeving.

Vedette
Het zwijn groeide de voorbije dagen uit tot een echte vedette. “Zeker honderd mensen zijn de vorige week naar het dier komen kijken. Donderdag is er zelfs een cameraploeg van het televisieprogramma Dieren in Nesten komen filmen.” Naar verluidt wilden de programmamakers het doen en laten van het zwijn een aantal weken volgen. Zij zijn er nu jammer genoeg aan voor de moeite.

Pierre is er het hart van in dat hij zijn lievelingsdier kwijt is, maar houdt er gelukkig een mooi aandenken aan over. ­Dieder Plu bezorgde hem een fotoalbum met daarin de reeks foto’s van zwijn Zwarte en de runderen.

Bron: Gazet Van Antwerpen

Re: Wild everzwijn knuffelt met koe

Geplaatst: 04 nov 2008 16:09
door Sann
Hele vertederende foto's.. maar jeetje wat een verhaal.
Sneu!