Pagina 1 van 1

zwarte duitse herder

Geplaatst: 12 nov 2008 23:18
door DJ-70
Wederom benieuwd naar jullie mening:

Afbeelding

Re: zwarte duitse herder

Geplaatst: 12 nov 2008 23:24
door Tony
als je de hond meer kijkruimte geeft word de foto veel mooier,nu heb je rechts een loze ruimte en een lelijke datum :blush . ook een lager standpunt nemen bv. op ooghoogte, de hond is wel mooi doortekend dat is met zwart niet gemakkelijk :up

Re: zwarte duitse herder

Geplaatst: 13 nov 2008 02:17
door momentum60
Kan een goeie foto van een hond best waarderen maar deze heeft het niet....
Hinkt wat op meerdere gedachten: uitsnede niet in het midden, poot er half af, hoog standpunt....
Voor mij meer een snelle snapshot..

Re: zwarte duitse herder

Geplaatst: 13 nov 2008 08:19
door Mario
Vindt het jammer van die datum die er in staat, en een beetje slordig dat z'n voorpoten er nietr geheel opstaan.
Verder een mooie hond :proost :proost

Re: zwarte duitse herder

Geplaatst: 13 nov 2008 08:30
door Gotchas
Kan me helemaal vinden in het commentaar van Tony!

Re: zwarte duitse herder

Geplaatst: 13 nov 2008 10:19
door henneke
wat ik ook altijd doe is de riem eraf ;)

Re: zwarte duitse herder

Geplaatst: 13 nov 2008 10:58
door DJ-70
De riem kon niet af, dan is die pleite, het was een spontane foto tijdens een wandeling. en wat betreft de hoogte, dat houd in op de grond zitten/liggen dus om de foto te maken?

Re: zwarte duitse herder

Geplaatst: 13 nov 2008 11:08
door pafeme
ik sluit me aan bij voorgaande reacties, jammer want hij / zij ligt er wel mooi voor. Meer naar links gaan en idd op de grond zitten of liggen had al een heel groot verschil gemaakt.
Als de hond niet zonder riem kan (kan 1 van mijn honden ook niet), dan kun je misschien wel zorgen dat de riem wat minder duidelijk in beeld is.

Re: zwarte duitse herder

Geplaatst: 13 nov 2008 11:12
door DJ-70
pafeme schreef:ik sluit me aan bij voorgaande reacties, jammer want hij / zij ligt er wel mooi voor. Meer naar links gaan en idd op de grond zitten of liggen had al een heel groot verschil gemaakt.
Als de hond niet zonder riem kan (kan 1 van mijn honden ook niet), dan kun je misschien wel zorgen dat de riem wat minder duidelijk in beeld is.



Goed punt van die riem op zich, maar als ik meer naar links was gegaan was er dus meer riem zichtbaar geweest. Maar ik snap het punt wel!

Re: zwarte duitse herder

Geplaatst: 13 nov 2008 13:01
door pafeme
had je hem vastgelegd? Of had iemand hem vast?
Als je hem vast had gelegd, was het misschien handig om de aandacht van de hond naar rechts te trekken. Gewoon heel goed opletten wat de meest handige situatie is, zeker met een hond zal dat telkens verschillend zijn ;)

Re: zwarte duitse herder

Geplaatst: 13 nov 2008 15:55
door Storm
Alles is al wel gezegd :)
Misschien de volgende keer de iso-waarde iets opschroeven zodat je een kortere sluitertijd kunt gebruiken.
Een mooie hond trouwens :)