Pagina 1 van 1

Paddestoel Waalre-Veldhoven (Kempische Plassen)

Geplaatst: 05 jan 2012 22:53
door Bas
Gemaakt op 5 januari 2012 bij de Kempische Plassen. Misschien wat tips om de verbeteren en zeg maar wat je er van vindt! :up
Afbeelding

Re: Paddestoel Waalre-Veldhoven (Kempische Plassen)

Geplaatst: 06 jan 2012 10:30
door Gotchas
Ik mis nogal wat scherpte en is zit veel ruis in je foto :(

Re: Paddestoel Waalre-Veldhoven (Kempische Plassen)

Geplaatst: 06 jan 2012 13:26
door Tony
erg veel ruis, niet scherp, en een drukke comp. met dit donker weer ook heel lastig om de ruis te vermijden door de hoge iso en ook om ze dan scherp te krijgen

Re: Paddestoel Waalre-Veldhoven (Kempische Plassen)

Geplaatst: 06 jan 2012 14:11
door Bas
@Tony ja klopt met het wat donkere weer was het een stuk moeilijker om goede foto's te schieten én ze scherp en zonder ruis te houden.... :( volgende keer beter!:)

Geplaatst: 06 jan 2012 20:38
door Frans
de sony heeft meerdere scherpstelpunten. lijkt dat je op het gras voor de oaddo hebt scherpgesteld.
ik gebruikte meestal het middelste.
mikken op het hoofdonderwerp, sluiterknop half indrukken, onderwerp iets uit het midden ztetten en sluiterknop helemaal indrukken.

Re: Paddestoel Waalre-Veldhoven (Kempische Plassen)

Geplaatst: 06 jan 2012 20:40
door Bas
@frans bedankt voor je tip! :up

Re: Paddestoel Waalre-Veldhoven (Kempische Plassen)

Geplaatst: 06 jan 2012 20:58
door Bas
Sorry Mingus! :( Wist niet goed wat je met je vraag bedoelde. Maar als je bedoelde wat ík er niet goed aan vond:
Ik vond hem eerst wel aardig hoor maar toen ik de foto bekeek vanuit de reacties van de anderen vond ik dat de paddestoel het hoofdobject is, maar dat op het gras is scherpgesteld. Scherp had dus de paddestoel moeten zijn :( Verder zit er natuurlijk ruis in, doordat ik een hoge iso-waarde moest gebruiken door het weer. Verder had ik er zelf niet zoveel op aan te merken ik vond juist dat de 'drukke comp.' niet echt stoorde ofzo..
Maar dit is een wat rustigere plaat van mij, daar zou ik heel graag 'deskundiger' feedback op willen?:
viewtopic.php?f=7&t=40241