Pagina 1 van 1
pff moet dat nou ?
Geplaatst: 10 jan 2012 14:21
door FrenchBull19
onze prins in het huis (willem) heeft erg vaak geen zin om te poseren. nu poseerd hij wel maar heeft hij zn ogen half dicht hmmm doet hij het er om ?
exif zijn:
1/40s
f/2.0
iso400
f1

f2

f3

f4

bedankt voor het kijken!!
( dit keer met hele pootjes ! haha )
Geplaatst: 10 jan 2012 15:41
door Moubs
heb je er een kamer lamp of iets op geschenen?

lijkt er op vanaf de linkerkant.
als ik heel eerlijk ben vind ik deze foto's niet super.
Ze zijn in mijn ogen niet helemaal scherp....
én het speeltje op de bank stoort me.
Misschien kun je in het vervolg de sluitertijd ook iets hoger zetten want het lijkt, althans vind ik zelf dat f3 niet helemaal scherp is doordat hij zijn kop draaid. Dus miss was die scherper geweest als die bijvoorbeel op 1/125 had gestaan?!
Nja, dit is mijn mening ben ook geen pro hoor

haha
Groetjes....

Geplaatst: 10 jan 2012 15:58
door FrenchBull19
haha jah klopt licht inval was vreemd bewolkt aan zijn linkerkant en de zon scheen zo in eens aan de andere kant kon mn simpele 50mm 1.8 niet aan whaha heb alles geprobeerd wat je hier vermeld

maar geen van alle was scherp genoeg haha deze waren het scherpst ! op een gegeven moment heb ik een closeup filter erop gezet om wat meer detail te krijgen das nog wel gelukt ! heb de scherpte vooral op zn linkeroog gezet ! dit is aardig gelukt als ik zo terug kijk. maar dan valt zn platte snoet in een waas. ( bulldogs zijn zeer lastig ! )
f3 is idd het minst scherp !
ik vond het speeltje juist leuk :O haha
komt binnenkort een nieuw lensje die lichtgevoelig is en wat scherper als de 50mm
groetjes
Geplaatst: 10 jan 2012 15:59
door FrenchBull19
en ik vond de achtergrond zo mooi lijken (A)
Re: pff moet dat nou ?
Geplaatst: 10 jan 2012 16:04
door Nuelle
Ik ben het met mijn voorgangers eens, maar die blik in de ogen van je hond vind ik erg grappig. Die spreekt idd boekdelen!!
groetjes
Nuelle
Re: pff moet dat nou ?
Geplaatst: 10 jan 2012 17:59
door Lydia
Hahaha meneer de directeur ligt op de bank

Oeps of is het een mevrouw

Geplaatst: 10 jan 2012 18:10
door FrenchBull19
nee een grote meneer met sterallures ! haha
Geplaatst: 10 jan 2012 19:47
door Frans
ik zeg het wel vaker. liefde maakt blind. door je emotionele band met het beestje zie je er meer in als een objectieve kijker.
vind ze geen van allen echt boeiend.
Geplaatst: 10 jan 2012 20:35
door Gert64
Beestje is geweldig, maar de achtergronden in mijn ogen veel te druk.
Re: pff moet dat nou ?
Geplaatst: 10 jan 2012 21:00
door Sjan
Geinig beestje. Als je chagrijnig bent moet je even naar deze foto's kijken dan word je vanzelf weer blij.
Jammer van de bruine achtergrond.
