Pagina 1 van 1
heerlijk zonnetje
Geplaatst: 31 jan 2012 10:32
door FrenchBull19
deze is al wat ouder zat te twijfelen of ik hem zou plaatsen of niet. had er achteraf spijt van dat ik hem de halsband niet om heb gedaan want nu heeft hij en een tuig en een halsdoekje om haha maar des al niet te min vond ik hem lekker kijken.
ik hoop deze week een nieuw bewerkingsprogramma te hebben. begin nu flink te balen van picasa dat er veel detail in mn fotoos verloren gaat. sla nu 2 bestanden op. een groot bestand en een aangepast van 900 pixels. zo behoud ik toch nog de kwaliteit .
exif
1/640s
f/3.5
iso200
wat betreft de exif ! die zijn zo ingesteld omdat ik nog geen zonnekap op mijn 100mm heb ! die zat er helaas niet bij toen ik hem overkocht ! die staat dus nog in de planning. vandaar dat ik zoon snelle sluitertijd heb bij een iso van 200 !

bedankt voor het kijken
Geplaatst: 31 jan 2012 14:26
door Moubs
scherpte van de foto is keurig

Ik vind het standpunt voor dit hondje iets te hoog, vind de omgeving ook niet zo.
Ik zou als ik jou was deze foto nog eens over maken op een egale plek, dus bijvoorbeeld alleen groen !

Geplaatst: 31 jan 2012 16:00
door [saskia]
Kritiek:
-Hond op de achtergrond stoort
-Onderwerp te centraal, het liefst links wat meer afgesneden en dan rechts meer ruimte.
-Geen mooi moment, het is mooier als de hond met de voorhand omhoog komt en de achterhand onder zich heeft, net als bij paarden
Complimenten:
-Kleuren
-Scherpte
-Achtergrond als we de hond op de achtergrond weg denken. Altijd een egale achtergond vind ik ook niet mooi, zo'n paadje is opzich best leuk.
Geplaatst: 31 jan 2012 18:14
door FrenchBull19
klopt wat betreft de centrale plaatsing ! als ik mn camera iets meer naar rechts had gemikt had het paadje er geheel op gestaan ! vind deze erg leuk juist in de achtergrond ! en boris staat idd een beetje in de weg hihi !
was zelf ook niet zo zkr van de foto ! maar als ik hem niet plaats kan ik er ook niet van leren
dus bedankt !
Geplaatst: 31 jan 2012 18:21
door Frans
wat betreft de exif ! die zijn zo ingesteld omdat ik nog geen zonnekap op mijn 100mm heb !
Begrijp ik niet. Zonnekap is om vals licht af te schermen. De helderheid van je onderwerp verandert er niet mee.
Kleur en licht en scherpte zijn ok.
Je standpunt is wat hoog en de omgeving wat afleidend.
Zit er een hengsel aan je hond?
Geplaatst: 31 jan 2012 18:24
door FrenchBull19
licht was erg fel ! kon zkr merken dat die zonnekap er niet op zat :O wat betreft het hengsel ! die zit aan het tuig ! het is een k9 julius tuig die worden ook gebruikt bij hulphonden weet echter niet precies waarom hij erop zit !! maar hij zit erop

dat hengsel is me vorig jaar winter goed van pas gekomen toen hij me het water inschoot bij -18 temperatuur ! kon hem er zo uit trekken !
Geplaatst: 01 feb 2012 14:59
door FrenchBull19
sorry gewoonte geworden haha
Geplaatst: 01 feb 2012 15:58
door Frans
gauw weer afleren!
Re:
Geplaatst: 01 feb 2012 16:41
door [saskia]
Frans schreef:gauw weer afleren!
Inderdaad, het komt heel schreeuwerig over
