Pagina 1 van 1

Eng en opgewonden

Geplaatst: 17 apr 2012 19:16
door jacobus
Afbeelding

Best wel een eng dier zo te zien

Afbeelding

De dolfijn raakte behoorlijk opgewonden

Afbeelding

Tillapia zo vers uit het water

Jacobus

Re: Eng en opgewonden

Geplaatst: 17 apr 2012 19:18
door Mendel
Zien er scherp uit, de laatste is her en der wat uitgebeten in het wit. Inhoudelijk vindt ik ze wat recht toe recht aan geschoten, zonder aandacht opbouw en dergelijke.

Kwalificier dit dan ook vakantiekiekjes :)

Geplaatst: 18 apr 2012 19:25
door jacobus
Jammer had het meer gezien als opmerkzaam plaatje. Zeker plaatje twee kom je niet vaak tegen heb dan ook mijn vrouw uit het water gehaald. Je weet maar nooit

Geplaatst: 18 apr 2012 21:59
door Frans
bron wikipedia: Dolfijnen behoren samen met bonobo's en mensen, voor zover bekend, tot de enige diersoorten welke seksuele daden verrichten zonder dat hierbij conceptie het beoogde doel vormt. In een aantal gevallen is bekend dat seksueel gefrustreerde dolfijnen hun lusten botvieren door mensen aan te randen waarmee ze zwemmen. Hierdoor zijn enkele zwemmers ernstig gewond geraakt.

is dat wat we zien in plaatje 2?

eerst de foto en dan de vrouw redden zoals een fotojournalist betaamt? ;)

Geplaatst: 18 apr 2012 22:24
door Henry
Ik raak niet zo opgewonden van deze foto's ;)
Ik kan me dan ook vinden in de reactie van Mendel.

Re: Eng en opgewonden

Geplaatst: 18 apr 2012 22:50
door iew
Mendel schreef:Zien er scherp uit, de laatste is her en der wat uitgebeten in het wit. Inhoudelijk vindt ik ze wat recht toe recht aan geschoten, zonder aandacht opbouw en dergelijke.

Kwalificier dit dan ook vakantiekiekjes :)


Mee eens, ik mis ook scherpte op de kop van het reptiel op foto 1, en jammer dat hij net het oog dicht heeft.