Pagina 1 van 1

Uit de oude doos.

Geplaatst: 06 jun 2012 22:22
door fran
Deze kwam ik pas tegen bij de opruiming.
Genomen op Hawaii Big Island op een markt.

Afbeelding

Re: Uit de oude doos.

Geplaatst: 06 jun 2012 22:54
door WietseH
Wat een indringend portret, hij kijkt dwars door je heen :D
Mooi vastgelegd!

Geplaatst: 06 jun 2012 23:21
door Dave
Intrigerend beeld

Geplaatst: 06 jun 2012 23:21
door Wim
ja dit vindt ik een mooi portret.
wat een gezicht heeft die man en de uitdrukking indrukwekkend.

Re: Uit de oude doos.

Geplaatst: 07 jun 2012 22:21
door fran
Bedankt voor de reacties.
Het was zeker een boeiend gezicht, het heeft me danook de nodoge tijd gekost om hem op de plaat te krijgen want hij liep een beetje verdwaast op een markt rond en veranderde nogal eens van richting zodat ik iedere keer er weer helemaal omheen moest lopen.
Dit is niet geposeerd maar gewoon straatfotografie. Er was weinig ruimte om een beter standpunt in te nemen

Re: Uit de oude doos.

Geplaatst: 07 jun 2012 22:59
door Dave
Persoonlijk vind ik het standpunt juist wel aanspreken. Niet alleen het licht maar ook dat we nu een beetje tegen hem opkijken. hoger had je de ogen trouwens kwijtgeraakt. En er is geen echt oogcontact wat in deze ook intrigerend is(vind ik). Mogelijk staar dus vraag me zoiezo af of er daadwerkelijk het gevol van contact mogelijk was.

Re: Uit de oude doos.

Geplaatst: 08 jun 2012 19:53
door fran
Vaag, dat was nu net de reden waarom ik hem zo graag op de foto wilde zetten. Hij was zo anders, je moest er gewoon naar kijken.