Pagina 1 van 1

klaproos knop

Geplaatst: 12 jun 2012 22:26
door Dinel
Ik heb tips die ik gekregen had zoveel mogelijk toe te passen, ik heb meer op het licht en setting gelet. Ik heb alleen wel weer het idee dat hij gefocust is op de linkerkant van de knop, dus hij is niet gefocust zoals ik dacht dat die was en zoals ik hem op het lcd scherm zag. Dit was voor mij de foto met meeste sfeer en karakter vandaar dat ik heb gekozen deze te posten voor feedback.

Ik zou graag willen weten: hoe is het licht?, hoe is de compositie? en hoe zou jij het doen?

Afbeelding

Geplaatst: 12 jun 2012 22:44
door Gaston
Ik vind hem veel te donker. Als je in niveau kijkt blijkt dat ook te zijn.
Verder lijkt hij scherp, maar is het niet op de goede plaats. Het rood van de papaver is niet scherp en niet rood.

Gaston

Geplaatst: 13 jun 2012 09:03
door Ralph
Scherpte ligt te ver naar achter, foto vind ik ook te donker, misschien nog iets meer naar links zodat de knop op de achtergrond wat meer vrijkomt.

Geplaatst: 13 jun 2012 10:12
door Wim
in deze foto denk ik je gedachten tezien waar je voor gegaan bent.
en dat zijn de druppels op de klaproos.
zo daar is de belichting en scherpte gewoon goed zodat de rest wat te donker wordt door het grote lichtverschil.
je titel was beter geweest druppels op een klaproos of zoiets.

Geplaatst: 15 jun 2012 08:50
door Dinel
Bedankt voor jullie reacties, zelf vind ik hem niet te donker wel vind ik dat het bovenste gedeelte van de achtergrond te donker is.
Nogmaals bedankt

Re:

Geplaatst: 16 jun 2012 12:49
door Jo
wim schreef:in deze foto denk ik je gedachten tezien waar je voor gegaan bent.
en dat zijn de druppels op de klaproos.
zo daar is de belichting en scherpte gewoon goed zodat de rest wat te donker wordt door het grote lichtverschil.
je titel was beter geweest druppels op een klaproos of zoiets.


Ik ben het volledig met Wim eens.
Ik vind dit heel ereg netjes gedaan. Zou een ereplek mogen krijgen...................

Jo ;)

Geplaatst: 18 jun 2012 20:35
door Dinel
heel erg bedankt!