Pagina 1 van 1

Eerste strobist beeld, Manuela tbv site

Geplaatst: 02 jul 2012 08:17
door Slingshotz
Hallo allen,

Dit is mijn eerste post hier.
Even kort voorstellen:
Ik heet Mark, ben 33 jaar en prepress manager bij een drukkerij in Diemen.
Daarnaast ben ik verantwoordelijk voor de product en packshot fotografie binnen dit bedrijf.

Sinds kort heb ik me privé toegelegd op strobist fotografie, en dit is het eerste beeld wat ik in ga zetten op de site van m'n vriendin. Vandaar ook dit formaat :-)

Ik heb een Canon 550D, diverse Canon lenzen, en Yungnuo YN 560-II flitsers met Cactus V5 ontspanners.

Graag hoor ik jullie opbouwende kritiek om mijn niveau omhoog te krijgen. Thanks alvast.

Afbeelding

Re: Eerste strobist beeld, Manuela tbv site

Geplaatst: 02 jul 2012 09:05
door Bobi
Welkom! Er is ook een officieel voorstel gedeelte, wordt altijd wel gewaardeerd als je je daar nog voorstelt.

Ik kom zelf ook "het grafische" maar in plaats van pre-press heb ik jarenlang post-press gedaan bij een drukkerij in Breda.

Over de foto; kan er weinig over zeggen, maar wat ik zie is goed. Mooie crop die het goed zou doen als banner oid. Mooi belicht maar zit wel wat glans op die je nog weg zou kunnen poetsen. Tevens valt het op dat er een soort van patroon in de gordijnen zit die een beetje op smudge vlekken lijken ofzo.

Geplaatst: 02 jul 2012 09:29
door Slingshotz
Thanks Bobi, ik heb me net even voorgesteld op de juiste plaats. :-)

Het beeld wordt inderdaad als banner gebruikt op haar About Me pagina.
Dank voor je compliment, en ik snap je aangaande de glans. Die zou ik nog even weg moeten shoppen. Over de gordijnen: het was binnen het enige wat voor handen was.
Ik moet eerlijk bekennen dat dit gistermiddag 'ff snel' geschoten is... We kregen visite, en wilde toch ff een leuk beeld online.

PS, goeie avatar van jou!