Pagina 1 van 1
Joseph
Geplaatst: 08 aug 2012 16:53
door gjdenbesten
Joseph speelt al jaren mondharmonica op de Arbert Cuijpmarkt te Amsterdam. Hij speelt hier een heel klein mondharmonicaatje). Hij is 62 jaar en een bekende persoonlijkheid die altijd vrolijk is, ondanks al zijn handicaps (mist vingers, onderbeen en hand verbrand). Vroeger zat hij de de bouw en was hij ook nog acteur in diverse film vertelde hij mij.
Ik maakte twee uitsnedes en kon niet kiezen, hoewel een kleine voorkeur uitgaat naar de 4-kante uitvoering.Net iets indringender komt hij binnen.
F1:

F2:

Exif: 1/25 sec bij F/5.6 Iso 320 85mm
Geplaatst: 09 aug 2012 16:07
door Frans
niemand een mening over deze foto's van een kleurrijke man?
Geplaatst: 09 aug 2012 19:42
door Frans
misschien moet je dan weer de grote mensen avatar nemen.
Re: Re:
Geplaatst: 09 aug 2012 20:01
door gjdenbesten
MrsNuke87 schreef:Frans schreef:niemand een mening over deze foto's van een kleurrijke man?
Vind hem als ik heeeeeel eerlijk ben een beetje eng

Een het is een prachtig mens. Erg lief en begaan met zijn medemens. Ik denk dat dat komt omdat hij zelf zoveel heeft meegemaakt. Daar krijg je empathie van. Of nog mooier mededogen!
Beoordeel mesen niet om hun uiterlijk maar hun innerlijk. Best moeilijk, want je neemt je eigen ervaringen mee in je beoordeling. Toch bedankt voor je eerlijke reactie!
Geplaatst: 09 aug 2012 20:22
door Wim
kan nuke wel volgen in haar bevinding.
ogen zijn de spiegel van de ziel en die staan behoorlijk dof bij deze man.
wil nog niet zeggen dat het geen lieve en vriendelijke man is.
ervaring hebben we niet met deze man.
zien alleen maar een foto.
maar ik vind het een mooie foto van een geleefde man.
Re:
Geplaatst: 09 aug 2012 20:32
door gjdenbesten
wim schreef:kan nuke wel volgen in haar bevinding.
ogen zijn de spiegel van de ziel en die staan behoorlijk dof bij deze man.
wil nog niet zeggen dat het geen lieve en vriendelijke man is.
ervaring hebben we niet met deze man.
zien alleen maar een foto.
maar ik vind het een mooie foto van een geleefde man.
Joh, als ik die foto zo zag, zonder hem gesproken en gezien te hebben.........nou, laat ik me niet beter voordoen dan ....

Re: Joseph
Geplaatst: 09 aug 2012 23:34
door petervaneekelen
Wat ik jammer vind is dat de mondharmonica niet te zien is. Dat had de foto veel sterker gemaakt, nu is het een wat eigenaardige pose die alleen door je tekst verklaard wordt. Je hebt gelijk dat F2 indringender is dan F1 maar in dit geval is dat niet direct gunstig.
Je bent wel met een fraaie reeks bezig! Ik zou deze gewoon een keer overdoen want hij past absoluut bij de overige die ik gezien heb, in een mooie consequente en toepasselijke stijl.

Geplaatst: 21 aug 2012 09:15
door Slingshotz
Prachtig beeld van de straat!! Heel erg raak!
Ik zou zelf: Er misschien een zwart witje met een klein korreltje van maken? :-)