Pagina 1 van 1
ikwilniet!
Geplaatst: 22 dec 2008 10:18
door astareldar
Afgelopen mee gedaan aan de portret. erg leuk maar soms ook wel lastig. mijn model van donderdag had het dan ook wel gehad met zijn moeder die constant met haar camera liep te zwaaien. de foto van donderdag is een andere geworden maar deze kleine compilatie vond ik zelf wel erg leuk

Re: ikwilniet!
Geplaatst: 22 dec 2008 10:20
door Gotchas

erg leuk vierluikje

Re: ikwilniet!
Geplaatst: 22 dec 2008 10:53
door Mendel
Heel leuk, fijn vierluikje van gemaakt, evenwichtig verdeeld door twee keer bozig, en twee keer mallotig. Zou de volgende keer wel spotmeting op zijn voorhoofd doen, of de belichting met -1 compenseren, nu komt zijn voorhoofd te fel belicht over hier, en domineert het geheel teveel.
Re: ikwilniet!
Geplaatst: 22 dec 2008 15:04
door Vin1
Beetje hard licht, maar verder voor mij wel geslaagd hoor

Re: ikwilniet!
Geplaatst: 22 dec 2008 15:27
door Wendy
hahaha Hoe herkenbaar...

Heb je 2 lampen? Hier zie ik er volgens mij 1. Klopt dat?
Re: ikwilniet!
Geplaatst: 22 dec 2008 16:31
door Wim
Als ie nou wil of niet hij is toch blijven plakken.
levert toch paar mooie plaatjes op.
Zie er me zelf in terug als ik een lens op me gericht krijg

Re: ikwilniet!
Geplaatst: 22 dec 2008 20:27
door An
Eensch over het licht, maar als je in raw fotografeert, lijkt me dat je dat best nog wel kan terug gooien. Of met lagen, levels en maskers, werkt prima! Erg leuke compilatie. Misschien had ik wel elke keer gekozen voor de zelfde hoeveelheid aan hoofd en lichaam, dat maakt het nog wat meer uitgeblanceerd!