Frans schreef:Klein zeurpuntje. De reflecties in haar ogen zijn wel erg groot en leiden door de inhoud wat af.
Het licht vind ik verder erg mooi. De bewerkingen zien er weer verzorgd uit.
De expressie is wat vlak. Was dat de bedoeling?
bij mijn geheugen was dit een testshot om te kijken hoe de belichting viel en of ik goede waarden had.. kan ook een blik zijn geweest, zij heeft nog nooit model gestaan en ik ben nog een jan met de korte achternaam wat deze tak betrefd
Sluit me aan bij Frans, raam/softbox/? is wel erg aanwezig, verder een heel fijn belicht en bewerkt portret van een fraaie jongdame, mijn keuze is hier #1
Keurige platen. Alle bewerkingen vind ik goed uitgevoerd. De softbox is natuurlijk zo kleiner geshopt. Wel de bovenlant van het lichtje weghalen. Als ik de softbox vergroot zie ik de bovenlant geheel anders dan de onderkant. Geen idee, een raam achter de softbox die reflekteerd?
Oei wel erg rood/warm van tint die eerste, wordt natuurlijk nog versterkt door het rode haar. Daarom mijn voorkeur voor de zwart-witte (mooi). Sepia moet eigenlijk wel passen bij het onderwerp, en die aansluiting zie ik niet bij de laatste.