Pagina 1 van 1

kelly en jordy

Geplaatst: 24 nov 2012 12:31
door jessie
hier zijn er nog 3 van de shoot van gisteren.
De eerste is alleen bijgesneden en achtergrond bewerkt.
Afbeelding

deze is in grijskleuren omgezet
Afbeelding

en deze ook achtergrond bewerkt de rest zegt ze zelf al haha
Afbeelding

Re: kelly en jordy

Geplaatst: 24 nov 2012 20:52
door jessie
:blush up

Re: kelly en jordy

Geplaatst: 24 nov 2012 21:52
door Diebe
foto 2 De leukste van de 3, leuk van om te zien netjes de neus binnen het gezicht en beide ogen zichtbaar kritiekpuntje er loopt een wilde haar door het beeld over de neus.

Geplaatst: 24 nov 2012 22:33
door jessie
Tnx . Ja idd dat haartje is storend , maar omdat dit een oefen shoot was met nieuwe camera
Heb ik er niet zo op gelet . Ga ik volgende x wel zeker op letten .

Re: kelly en jordy

Geplaatst: 25 nov 2012 13:11
door Mendel
Tweede komt meest naturel over met zacht natuurlijk licht, mooie pose. Omzetting iets teveel naar grijswaarde, mag een vleugje meer pit meekrijgen.

De eerste en de laatste erg hard verlicht, en de achtergrond is eerder afleidend dan dat het wat toevoegt. Pose's komen ook minder over :)

Re: kelly en jordy

Geplaatst: 25 nov 2012 17:51
door fran
Voor mij ook de tweede.
Heb je de eerste geflitst met de camera flits? Aan de catchlichts te zien is er in ieder geval direct geflitst. Ies meer van opzij en iets hoger geeft meestal een mooiere belichting.

Geplaatst: 29 nov 2012 13:57
door jessie
camera flits fran
ok ik heb duidelijk ruzie met de belichting
ik heb 2 daglicht lampen met witte paraplu's
apparte flits nog niet . hoe kan ik die nu het beste neerzetten ? om hard licht en schaduw te voorkomen?

Re: kelly en jordy

Geplaatst: 29 nov 2012 15:23
door Nuelle
Ik vind de eerste wel wat hebben hoor. Lekker bekkie heeft ie! Jammer dat ie wat gemaakt lacht maar fotogeniek is ie wel. Zijn ogen daarin tegen stralen wel echt mooi! De achtergrond is nogal druk, daar moet je van houden maar zijn t-shirt is even druk als de achtergrond en dan is het too much. :)

groetjes!

Geplaatst: 29 nov 2012 16:40
door Frans
misschien heb je hier wat aan

http://www.professionalphotography101.com/portrait_photography/Portrait-photography.html

en

http://www.professionalphotography101.com/portrait_lighting/lighting_names.html

lampen dichterbij onderwerp betekent meer licht met zachtere schaduwen

onderwerp verder van achtergrond geeft minder slagschaduw

hoogte van lamp bij een modelshoot om te beginnen een 20 graden boven ooghoogte vanuit model gezien.

Re: kelly en jordy

Geplaatst: 29 nov 2012 18:43
door jessie
@nuelle ja gemaakt lachen kan ie goed haha de achtergrond is bij nader inzien idd te druk omdat zijn truitje ook al druk is .

@frans dank je wel ik ga ze eens aandachtig bekijken. dan stond de lamp bij kelly al goed 2e foto . ik ga er mee aan de slag dan zal ik dit weekend wel weer wat laten zien :D