Pagina 1 van 1

Beleving en redding.

Geplaatst: 12 feb 2013 22:10
door Fotosmurf
Op zaterdag is het voetbal wat de klok slaat, moeilijk om echte goede platen te maken van een keeper omdat er vaak spelers voor lopen.
Mijn zoon is keeper en dus rot voor mij om een top foto van hem te schieten maar ik blijf mijn best doen.
Vond deze foto's wel iets hebben. F1 de beleving en F2 de redding ondanks dat hij de bal niet klem heeft.

1.
Afbeelding

2.
Afbeelding

Bedankt voor het kijken en ben weer benieuwd naar jullie reacties.

Geplaatst: 12 feb 2013 22:56
door Bas
In de eerste valt mijn blik direct op de keeper, dat heb ik bij de tweede minder. Ook blijft m'n blik langer hangen bij de eerste. Daardoor ga ik voor de eerste :)

Re: Beleving en redding.

Geplaatst: 12 feb 2013 23:28
door jans pierre
zeer mooie actie foto



groetjes pierre

Re: Beleving en redding.

Geplaatst: 13 feb 2013 09:11
door Fotosmurf
Bedankt voor het kijken en Bas, ik ga met je uitleg mee.

Re: Beleving en redding.

Geplaatst: 13 feb 2013 11:29
door Finepixed
Ik vind de 2-de boeiender omdat er meer 'actie' vanaf straalt.. Dynamisch beeld...

Re: Beleving en redding.

Geplaatst: 13 feb 2013 11:35
door Fotosmurf
Finepixed, ben hert wel met je eens qua actie maar mis hier dan wel weer de gezichten, ook belangrijk bij sport. De eerst foto spreekt alleen maar aan door de beleving op het gezocht van de keeper.
Bedankt voor je reactie.

Re: Beleving en redding.

Geplaatst: 13 feb 2013 18:57
door Arno1
Voor mij zonder twijfel foto 1 daar een gezicht en hierop een uitdrukking zien wel heel belangrijk is voor een sportfoto.

Tip.
Als ex-keeper vond ik de foto's uit de trainingsboeken van Frans Hoek altijd geweldig. Via de Gert (zie koeien en varkensfoto's) manier. Op de grond gaan liggen en dan een springende, duikende en zwevende keeper van een zo laag mogelijk standpunt knippen. Dat kan natuurlijk alleen maar op een training. Maar met de juiste kleding kun je dan geweldige actiefoto's van een keerper maken.

Arno

Re: Beleving en redding.

Geplaatst: 13 feb 2013 23:02
door Fotosmurf
Bedankt voor je reactie Arno.
Ook ik heb ze van een training en dan is het inderdaad veel makkelijker maar mis je weer het wedstrijdelement wat de foto's weer spannender maakt.
Het is ook nooit goed he.