Pagina 1 van 1
Weer op de buik voor een bloempje...
Geplaatst: 05 apr 2013 22:29
door ytje123
Het was mooi weer en had even tijd over dus ik ben maar weer languit gaan liggen bij een mooi geel bloempje...al weet ik nu dus de naam niet meer van deze vroege vrolijke bloeier. Maar weer een paar probeersels om er iets moois van te maken, pfff het is niet eenvoudig met scherpstellen. Oh ja is het soms Speenkruid??
Re: Weer op de buik voor een bloempje...
Geplaatst: 06 apr 2013 22:30
door ytje123
Geen reacties? Iedereen is er stil van en sprakeloos van.... zo mooi??
Geplaatst: 06 apr 2013 22:32
door [saskia]
Ik vind ze een beetje saai, eerste nog het wel het best.
Re: Weer op de buik voor een bloempje...
Geplaatst: 06 apr 2013 23:05
door ytje123
Jij durft tenminste. Saai is ook kritiek. Prima. Wie durft er ook kritiek te geven?zonder kritiek weet ik niet of ik het goed doe.
Geplaatst: 06 apr 2013 23:12
door ArtenCo
Ook zonder kritiek weet je zelf wel, dit is gewoon niet goed. Geen spannende composities, geen spannend licht, rommelige opnames.
Re: Weer op de buik voor een bloempje...
Geplaatst: 06 apr 2013 23:23
door ytje123
Leg dat eens verder uit; rommelige opnames?
Geplaatst: 07 apr 2013 09:15
door Bas
2e vind ik nog enigszins geslaagd wat betreft compositie. Zit wel spanning in, herhaling in de achtergrond doet het goed.
Het zijn vrij rommelige opnames omdat er veel storende elementen inzitten. De uitvoering is een beetje slordig. Zoals bij de derde, met 2 verschillende achtergronden. Achtergronden zijn vrij druk, etc. Alsof er niet zoveel aandacht aan is besteed.

Re: Weer op de buik voor een bloempje...
Geplaatst: 07 apr 2013 09:36
door ytje123
Storende elementen zijn het teveel aan groene blaadjes dan? De achtergrond is kale struiken. Ik probeerde op de derde dat ene bloemetje er uit te halen door er meer overheen te fotograferen en dus niet allemaal groen erom heen. Een heel mooi vage achtergrond zal ik vast niet kunnen krijgen met 3.5. Of ben ik daar verkeerd aan het denken. Had ik verder weg moeten liggen en flink inzoomen soms? De eerste foto ging mij echt om het bloemetje, kijken of ik goed er op scherp stel. Daar had ik graag de blaadjes erom heen flink vager willen hebben. De tweede heb ik inderdaad met opzet gele herhaling in de achtergrond willen hebben maar wel wazig. ik wilde de nadruk leggen op het bloemetje vooraan. Ik weet zelf ook wel dat het geen artistieke kunstwerken zijn maar meer gewoon een natuuropname is geworden. Maar daarom heb ik ze geplaatst. Hoe kan het beter. Moet ik meer de bloem alleen op de plaat zetten die de foto vult en alles erom heen proberen weg te laten. Ja zo zie je maar, zo heb je een krokus die wordt TC en zo heb je speenkruid en kan door de plee.