Pagina 1 van 1

Blije Gillebil

Geplaatst: 10 jun 2013 08:12
door SanValaria
Ook gemaakt met t macro lensje- beetje een snap shot ;)
Afbeelding

Geplaatst: 10 jun 2013 09:00
door __Erik__
Voor mij wel een mooie hondenplaat, karakteristieke kop staat er netjes op, het 'geflubber' netjes bevroren, prima :up

Geplaatst: 10 jun 2013 10:51
door [saskia]
Ik mis wel wat scherpte geloof ik, maar kan best zijn dat die scherpte wel op het origineel zat (misschien probleempje verkleinen oid?) Maar ik vind de blik van de hond erg leuk. Persoonlijk vind ik het bij actiefoto's wat mooier als de poten naar voren komen.

Re: Blije Gillebil

Geplaatst: 10 jun 2013 11:42
door Char7
Hey Sandra ben jij hier ook!

Ik vind het een mooie foto, hij heeft ook zo'n mooie grijze kleur en dat komt hier goed tot zijn recht met zijn mooie ogen

Re: Blije Gillebil

Geplaatst: 10 jun 2013 11:47
door SanValaria
:D ja, ik ben hier ook, voorlopig, enne dank je wel :good2
alle 3

Geplaatst: 10 jun 2013 22:17
door bjornc
Prima plaat, maar mag wel iets meer verzadiging gebruiken.

Re: Blije Gillebil

Geplaatst: 11 jun 2013 07:02
door SanValaria
verzadiging, ja t bewerken vind ik altijd een beetje eng, of ik doe net te weinig of net te veel , maar ik ga eens kijken, dank je wel :upc

Re: Blije Gillebil

Geplaatst: 11 jun 2013 22:58
door Ron62
Je hebt 't moment goed scherp te pakken, maar met wat nabewerking zou de foto denk nog wel wat mooier kunnen worden. ;)
Ik kan je exif weer niet zien bij deze foto. :dk

Re: Blije Gillebil

Geplaatst: 12 jun 2013 06:57
door SanValaria
dank je wel, wat zou er zoal gedaan moeten worden dan, kun je iets concreets aangeven, ik kan de exif evt nog wel nakijken hoor.

Re: Blije Gillebil

Geplaatst: 12 jun 2013 14:07
door Ron62
Je had laatst wat problemen met het terug kijken van je exif in je geplaatste foto's, vandaar dat ik 't meld. ;)

Ik heb je foto binnen gehaald en 'm even snel wat aangepast, waardoor ie naar mijns inziens iets minder grijs en koel overkomt, ook vond ik dat er wat teveel contrast in aanwezig was, dus ook dat wat terug geschroefd.

Afbeelding

Re: Blije Gillebil

Geplaatst: 12 jun 2013 14:20
door SanValaria
Ik zie t verschil, dank je wel, dat je dat hebt willen doen