Pagina 1 van 1

Giro d'italia

Geplaatst: 11 dec 2013 13:02
door Ron62
Op de terugweg van vakantie in Italiƫ kwamen we bovenin de bergen plots stil te staan in een file, terwijl je daar normaal gesproken geen hond tegen komt.
Na wat navraag kwamen we erachter dat de weg was afgesloten, omdat er wat wielrenners aankwamen......hebben we daar ruim 2 uur stil gestaan. :shock
Dus de auto op slot, fototoestel mee en dan ook maar gaan kijken.....lange tijd niks, toen een hele rits Skoda's en eindelijk kwamen er dan wat wielrenners in beeld.

Afbeelding

1/125, f/9, ISO100, EV -0,7, 50mm.

Geplaatst: 11 dec 2013 20:27
door __Erik__
Is toch wel een serieuze ronde! Vind de plaat fraai, beweging uitstekend erin weten te houden, toch verder ragscherp, mooi :good2

Geplaatst: 11 dec 2013 21:25
door ArtenCo
:wub YEP, helemaal mijn ding. Prachtig opname van een groep renners die bergopwaarts gaan.

Re: Giro d'italia

Geplaatst: 12 dec 2013 01:32
door Zoekertje
ik volg mijn voorgangers, netjes gedaan :up



ga je nu verder in de sport Ron :D

Re: Giro d'italia

Geplaatst: 12 dec 2013 07:42
door billabong
mooi geschoten plaat fraaie kleuren en dynamiek. met volgens mij is het Ivan Basso op kop of degene links altijd lastig met de helmpjes op

Re: Giro d'italia

Geplaatst: 13 dec 2013 01:47
door Ron62
Thanks mensen! :D


ArtenCo schreef: :wub YEP, helemaal mijn ding. Prachtig opname van een groep renners die bergopwaarts gaan.

De voorste 2 beginnen al aan de afdaling....dit was 't hoogste punt. ;)


billabong schreef:met volgens mij is het Ivan Basso op kop of degene links altijd lastig met de helmpjes op

Ik heb echt geen flauw idee wie 't zijn....het kostte ons 2 uur, maar heb in ieder geval deze foto er nog aan over gehouden. :)


Zoekertje schreef:ga je nu verder in de sport Ron :D

Ik zal binnenkort nog wel iets onder het onderdeel 'Sport' plaatsen. :knip2