Pagina 1 van 1

try-out

Geplaatst: 03 mar 2014 17:12
door Franske
Mijn eerste portret try-out's. Gemaakt met 40d 75-300mm
nr1
Afbeelding
nr2
Afbeelding

verbeteringen verneem ik graag.. :vlag

Re: try-out

Geplaatst: 03 mar 2014 17:35
door Daniel Doyen
Bij je eerste foto blijf ik naar scherpte zoeken...
De tweede vind ik veel beter ! :up
Van je tweede mag je links een deftig stuk afsnijden, en onderaan ook wat, zo word die foto veel boeiender !

Grtz, DD.

Re: try-out

Geplaatst: 03 mar 2014 17:36
door -G-
De eerste foto heeft een leuke compositie, maar waarschijnlijk genomen op 300 mm, wat de kwaliteit van de foto niet ten goede komt. Ook de takken zitten redelijk in de weg. De tweede is beter, maar had je wellicht beter van iets dichterbij kunnen nemen.

Hopelijk kan je hier iets mee. :)

Re: try-out

Geplaatst: 03 mar 2014 18:37
door Mendel
Ook ik zoek naar scherpte bij de eerste plaat. Idee met plaatsing tussen takken is leuk, maar ik zou houding dan wel wat fotogenieker maken, en zorgen dat ene tak niet zo dominant door de hals loopt.

Tweede oogt goed scherp, met aangename omzetting, en goed laag standpunt. Centrale plaatsing is wat minder. En ik zou zelve wat minder gras hebben laten zien, en wat meer ruimte aan de bovenzijde :)