Pagina 1 van 1
Madeliefjes
Geplaatst: 18 mei 2014 16:02
door Petrichor


Ik hoop dat jullie een beetje lief voor mij zijn gezien ik een echt beginneling ben.

De bovenste foto heb ik met nabewerking wat laten overbelichten vind de foto zo meer op z'n recht komen.
Re: Madeliefjes
Geplaatst: 18 mei 2014 20:39
door Tony
de eerste foto is wat te licht en de waas is ook niet zo mooi door je bewerking

de tweede is iets beter, maar mist toch te veel aan scherpte

Geplaatst: 18 mei 2014 22:04
door Petrichor
Dankjewel!

Een foto kan je bewerken zoals je wilt dus het is handig om wat meningen te horen zodat ik de volgende keer wat anders kan proberen.
Die boterbloem vond ik enorm lastig vooral omdat hij elke keer overbelicht was. Zeer lastig met gele bloemen. Hebben jullie daar nog tips voor?

Geplaatst: 18 mei 2014 23:00
door Annemiek
Tip voor de boterbloem.. probeer een stop onder te belichten tijdens het maken van de foto. Beter later in nabewerking nog wat oplichten als andersom. Overbelichting haal je niet weg.
De bewerking van de eerste is zonde. Er komt een waas over je foto die geen goed doet. Misschien leuk om het origineel er nog bij te plaatsen om evt gerichtere tips te krijgen?