Pagina 1 van 1
Vrouw in Istanbul
Geplaatst: 02 jun 2014 11:30
door gjdenbesten
Mijn eerste foto en gelijk een leuk portret. Als tegenprestatie wilde ze achteraf een sigaret. Als niet roker kon ik daar helaas niet aan voldoen. Aan haar gebit zag ik later dat ze een verstokte rookster is.

Geplaatst: 02 jun 2014 13:45
door Annemiek
De ogen mooi door het krulwerk van het hek heen te pakken. Plaat oogt wat scheef, maar is dit wbt horizontale lijnen niet... denk dat het komt door de hoek waar je vandaan fotografeert.
Re:
Geplaatst: 02 jun 2014 15:43
door gjdenbesten
Annemiek schreef:De ogen mooi door het krulwerk van het hek heen te pakken. Plaat oogt wat scheef, maar is dit wbt horizontale lijnen niet... denk dat het komt door de hoek waar je vandaan fotografeert.
Ietsje de hoek, maar vooral omdat daar alles scheef stond. En ik wilde haar ogen zo precies hebben waar ze nu gepositioneerd staan. Kortom onmogelijk er iets rechts van te maken.

Geplaatst: 02 jun 2014 15:51
door Inoordhof
Ogen door het hek heen is goed gezien maar ik vind het nu wel erg afleiden van haar gezicht hier. Had die krullen liever niet voor haar gezicht gezien

Re: Vrouw in Istanbul
Geplaatst: 02 jun 2014 17:10
door Ab59
Mooie sprekende foto, je kan er alles bij bedenken, mooie omzetting