Pagina 1 van 1

Ons lieve konijntje :)

Geplaatst: 17 aug 2014 16:31
door eriktimmermans
Beste Photodrome's,

Laatst heb ik al eens een topic gemaakt over foto's die ik gemaakt had van de katten van de buren, hieruit kwamen nuttige tips voor mij, dank daarvoor!

Nu heb ik gisteren de volgende foto genomen van één van onze konijntjes:

Afbeelding
Iso: 200 50mm 1.8/f 1/400

Ik vind het zelf een mooie foto die scherp genoeg naar mijn zin is (daar was mijn deze oefening om te doen)

Wat vinden jullie ervan? Ik maak me vooral zorgen om de kleuren, dit vind zelf heel lastig beoordelen, voor mijn gevoel is het nog te geel? Nou ja... Ik hoor het graag van jullie :D

Groetjes,
Erik

Re: Ons lieve konijntje :)

Geplaatst: 17 aug 2014 16:34
door Ron62
Scherpte ziet er goed uit[bij volledige grootte] en volgens mij de kleuren ook. :)

Vind alleen het gaas in de achtergrond erg storend en het onscherpe handvat in de voorgrond had ik ook geprobeerd te vermijden. ;)

Re: Ons lieve konijntje :)

Geplaatst: 17 aug 2014 16:38
door Mendel
Kleuren, belichting, alsmede opbouw en de pose zijn goed. Foto is scherp, maar de scherptediepte ligt voor het kopje van het konijn, het riet van de korf voor hem oogt veel scherper :)

Enige ruis kan je nog verwijderen uit de achtergrond.

Geplaatst: 17 aug 2014 20:08
door eriktimmermans
Bedankt voor je feedback, ik heb inderdaad het knopje gevonden in lightroom waarmee je de ruis kan verminderen in de achtergrond!

Ik vind die mand voorop ook niet mooi inderdaad, maar daar zat ons andere konijntje in dus vond ik wel zielig om weg te halen ;)

Het is inderdaad scherp gesteld op de mand zag ik nadat de foto was genomen, het gaat nogal eens snel omdat ze heel erg bang is en ik meestal maar 1 kans krijg voordat ze wegschiet, ik heb deze op autofocus genomen. Hier ga ik mee aan de slag om nog betere foto's te kunnen maken! Bedankt!

Re: Ons lieve konijntje :)

Geplaatst: 17 aug 2014 20:19
door Schaeddy
Gewoon lekker blijven oefenen en let op je scherpstelpunt ;)

Re: Ons lieve konijntje :)

Geplaatst: 18 aug 2014 22:47
door jan62
Toch wel een leuke opname :up
Gr jan