Pagina 1 van 1
Wachten op de klant + update
Geplaatst: 08 okt 2014 19:47
door Fotosmurf
Behalve van mijn dochter heb ik gisteren ook geprobeerd om andere plaatjes te schieten.
Update
Re: Wachten op de klant
Geplaatst: 08 okt 2014 20:03
door Filip
leuk, maar het bord "smakelijk" trekt wel mijn eerste aandacht
of is dit de bedoeling?
Geplaatst: 08 okt 2014 21:11
door Henry
Ik vind deze foto eerlijk gezegd een beetje te druk.
H/Smakelijk, Lipton en de man achter de bar en de thermostaatkannen met gele dop trekken hier allen aan mijn beperkte aandacht.
Ik denk dat als je de man in kleur laat en de rest in kleur terugzet danwel in z/w tinten zet, de foto al veel beter zal worden.
Geplaatst: 08 okt 2014 21:14
door __Erik__
Tja, daar kan ik het wel mee eens zijn, nog los van het feit dat ik blijf denken dat ik die man ergens van ken, mja

Re: Wachten op de klant
Geplaatst: 08 okt 2014 21:35
door Daniel Doyen
Leg ons eens uit waarvoor dit beeld moet dienen ?…. en/of wat je bedoeling hiermee is ?
Persoonlijk begrijp ik het beeld niet, en kan het ook in geen enkele categorie onderbrengen ?
Technisch lijkt het wel OK

( maar daar heeft je Kodak' je wel voor gezorgd

)
Grtz, DD
Re: Wachten op de klant + update
Geplaatst: 08 okt 2014 21:39
door Fotosmurf
Dank voor de reacties.
Henry is de update een beetje wat je bedoelde.
Het was een drukke setting gisteren en zag deze man zo staan en zag daar een mooie plaat in.
Bij het bewerken heb ik met de uitsnede zoveel mogelijk storende elementen trachten te verwijderen. De dingen die die jullie benoemen vond ik juist wel allemaal bij elkaar passen.
Vind zelf de update wel rustiger maar de kleurenversie blijf ik mooier vinden.
Re: Wachten op de klant + update
Geplaatst: 08 okt 2014 21:45
door Fotosmurf
@Daniel waar het toe moet dienen weet ik ook niet hoor. Ik ben maar een sportfotograaf die zijn best doet om ook mooie portretten te schieten.

Ik probeer te leren van de opmerkingen en tips om zo eens anders naar mijn foto's te kijken. Ook jou reactie heeft mij er toe gezet om na te denken over mijn foto.
Het beeld is volgens mij niet moeilijk om te begrijpen. Er staat een jongeman achter een desk en de attributen geven volgens mij goed weer waarom hij daar staat. Of zie ik dat fout.
Volgens mij kan het in portretten of misschien als reclame in een schoolfolder voor de opleiding horeca.
Als jij een ander idee er over kan hebben hoor ik het graag.
Re: Wachten op de klant + update
Geplaatst: 08 okt 2014 23:15
door Daniel Doyen
Volgens mij kan het in portretten of misschien als reclame in een schoolfolder voor de opleiding horeca.
Voor mij dan toch geen goede reclame (foto) hoor, de manier waarop zijn mond gespannen staat, zijn voorhoofd, enz,
lijkt het meer op " wat sta ik hier eigenlijk te doen "…. heb ik wel de goede stiel gekozen ?… als ik hier maar rap mee stop !
Dit is waarschijnlijk waarom ik de foto nergens kan thuisbrengen…
Het is natuurlijk super dat je nieuwe zaken probeert, en je vragen stelt .
Cheers, Daniel
Geplaatst: 09 okt 2014 00:56
door Paula Loonen
Ik vind de dingen die je op de foto hebt wel bij elkaar kunnen.
Het geheel oogt voor mij wel rustig
De man staat er wel afwachtend bij. De hele meute moet nog komen voor de koffie en een beetje meer actie zou hier wel goed aan hebben kunnen doen. Gewoon wachten tot hij een vreemde beweging maakt. Dat moet namelijk komen, kan niet anders

Dan wordt de foto meteen een stuk spannender.
De update vind ik persoonlijk minder, maar dat komt omdat ik geen voorstander ben van zwartwit en een deel kleur terug
gegumd (dus ligt gewoon aan mij)
Re: Wachten op de klant + update
Geplaatst: 09 okt 2014 06:51
door Erik Symoens
Doe mij de update maar hoor....

Re: Wachten op de klant + update
Geplaatst: 09 okt 2014 08:02
door Filip
update vind ik

veel rustiger naar mijn bescheiden mening
Re: Wachten op de klant + update
Geplaatst: 09 okt 2014 08:53
door Nuelle
Ik ga hier met Paula mee. Ik vind de kleuren mooi en wat aanspreekt zijn de kleuren die terug komen. Qua toning komt dit mooi en rustig naar voren. Het bord smakelijk versterkt de setting. Zonder zou saai zijn. De man staat naar mijn smaak te statisch. Een beweging zou inderdaad iets meer beweging en emotie aan de plaat geven.
Goeie plaat!

Geplaatst: 09 okt 2014 09:40
door mrJanneman
De man staat er prima op. Hij staat te wachten dus moet hij stil staan zonder beweging. Gelaat en non-verbaal straalt rust en vriendelijkheid uit. Prima. Voor reclame niet handig want dan moet er bedrijvigheid te zien zijn. Reclame is niet dat je altijd maar staat te wachten op klanten.
z/w met terugkomen van kleuren vind ik juist fijner om te kijken want juist in de kleurenversie vond ik het te druk worden allemaal.
Geplaatst: 09 okt 2014 12:08
door Wim
ieder kijkt op zijn eigen manier naar een foto, en dat is ook goed.
deze foto roept op mij af laat de horde maar komen ik ben er klaar voor.
voorkeur de kleuren versie.
Re: Wachten op de klant + update
Geplaatst: 09 okt 2014 16:11
door Fotosmurf
Dank voor de reacties.
Fijn om te zien dat er verschillende meningen zijn.
Vond het zelf wel een mooi paatje en dacht na de eerste reacties dat ik een misser had maar dat valt toch wel mee.
Maar alle reacties zijn leerzaam.
