Pagina 1 van 1

In het bos...

Geplaatst: 10 nov 2014 14:35
door Peterr
laatst een shoot gehad met 3 kleintjes in het bos... Vind vlinders en libellen toch wel gemakkelijjker hoor :) Enkele opnames van de 2 kleinste :)

1
Afbeelding

update naar aanleiding van de opmerking van Frans
Afbeelding

2
Afbeelding

3
Afbeelding

Gr

Peter

Re: In het bos...

Geplaatst: 11 nov 2014 11:06
door Peterr
Niemand??? zijn ze zo slecht??? :( :( :(

Geplaatst: 11 nov 2014 11:24
door Frans
Peterr ik kijk altijd vie "nieuwe berichten". Daarbij kan ik me niet aan de indruk onttrekken dat ik een aantal berichten niet voorbij zie komen. Heb dat al vaker aan Mendel gemeld. Die kan er echter geen oorzaak voor vinden.

Vind het drie heel leuke foto's.
Bij de eerste zie ik een dubbele reflectie in de ogen. Ben daar nooit zo van gecharmeerd. Zou de onderste weghalen.
De tweede heb je in zo'n typische kindprostituees te pakken. Hoofd vooruit gecontreerd op de vallende bladeren.
De laatste heeft ook al zo een mooie expressie tussen teleurstelling en verbazing in. Mooi.

Re: In het bos...

Geplaatst: 11 nov 2014 16:08
door Peterr
Bij de eerste zie ik een dubbele reflectie in de ogen. Ben daar nooit zo van gecharmeerd. Zou de onderste weghalen
Da's een goeie Frans, update geplaatst

De tweede heb je in zo'n typische kindprostituees te pakken
weet niet zeker wat je hiermee bedoeld :dk

Bedankt voor je reacties :up

Re: In het bos...

Geplaatst: 11 nov 2014 22:03
door -Ans-
Peter, de update van de eerste vind ik beter!

Scherpte zit goed!

Ik had het standpunt op de laatste 2 foto's misschien liever wat lager gehad (ooghoogte?). Daardoor zal het "decor" wellicht wat voller gaan lijken en meer in harmonie met de modelletjes.

De dwarrelende blaadjes bij de tweede zijn een leuk gegeven. Al krijg ik het gevoel dat het jongetje niet op het "juiste" moment naar de blaadjes kijkt. Het is alsof hij naast het blaadje kijkt.

Zou het kunnen dat de achtergrond bij de foto's extra is vervaagd? Voor mij net iets té... Het geeft mij een beetje het gevoel dat de kindjes op de foto zijn geplakt.

Geplaatst: 11 nov 2014 22:21
door __Erik__
Jah, ik ben er niet zo van gecharmeerd, helaas:

update #1 - stuk beter, maar toch te nadrukkelijk ingeflitst, voor 't mooie, vind ook de blik zo van boven niet zo fijn;
#2, #3 - net ff een te hoog standpunt, bij #2 kijkt de jongeman wel erg 'moeilijk' naar 't blaadje #3 vind ik dan nog wel 't aardigst;

Geplaatst: 11 nov 2014 22:35
door Frans
Mijn iPad corrigeert zelfstandig woorden of vult aan.

Er stond kindpose. Groet Frans.