Pagina 1 van 1

Portretten Elfia Arcen 2015

Geplaatst: 24 sep 2015 19:01
door WimN
Graag jullie commentaar.

Foto 1:
Afbeelding

Foto 2:
Afbeelding

Foto 3:
Afbeelding

Ik zag al verschillende foto's voorbijkomen van dit event van afgelopen week.
Toch ook van mij 3 foto's. Ben erg benieuwd naar de reactie en de verbeterpunten.

Mvg,
Wim

Re: Portretten Elfia Arcen 2015

Geplaatst: 24 sep 2015 20:55
door Mendel
Zien er technisch goed uit allemaal.

De laatste spreekt mij meeste aan. De kleuren en contrasten raken hier net die lichtvoetige sfeer, en spel scherptediepte op de achtergrond komt ook goed over :)

Geplaatst: 24 sep 2015 21:40
door __Erik__
Leuke platen, #3 op afstand de beste :up

Geplaatst: 24 sep 2015 22:50
door Rob Olivier
Voor mij ook nummer 3 :up

Re: Portretten Elfia Arcen 2015

Geplaatst: 24 sep 2015 23:40
door sugarman
Leuk maar toch ook weer niet door het geflitst, rare fotoverhoudingen en slecht shopwerk met name foto 2

Geplaatst: 25 sep 2015 19:03
door WimN
Allemaal bedankt voor de reacties.

Foto 1 en 2 zijn inderdaad geflitst enkel om een lichtje in de ogen te krijgen. Ook was het licht erg hard die dag. Ik had geen scherm bij waarmee ik de dames wat in de schaduw kon zetten. Ga ik zeker de volgende keer meenemen.

Foto 3 is zonder flits rond 17:00 uur die dag.

Ik heb getracht bij foto 2 de lucht interessanter te maken, ga ik dus niet meer doen. Ben geen Fotoshopper. Tja als je op Elfia loopt gaan ze allemaal op hun eigen manier poseren.

Re:

Geplaatst: 25 sep 2015 21:54
door sugarman
WimN schreef:Allemaal bedankt voor de reacties.
Ik had geen scherm bij waarmee ik de dames wat in de schaduw kon zetten. Ga ik zeker de volgende keer meenemen.


Gewoon de modellen de schaduw in duwen en dan schieten.

Re: Portretten Elfia Arcen 2015

Geplaatst: 25 sep 2015 22:19
door fran
Een leuke serie waarin ik voor wat betreft het commetaar sugerman volg. Bij nr.2 had ik ook graag een kleinere dof gezien om de modellen losser van de achtergrond te krijge.