Pagina 1 van 1

Re: Het jaar 2015

Geplaatst: 21 dec 2015 17:55
door dark shadow
Prachtige uitleg!!!

Ik vind uw stijl en foto's :upc

DOE ZO VOORT ook in 2016 en verder.........

Prettige feesten :proost

D.

Re: Het jaar 2015

Geplaatst: 21 dec 2015 18:14
door dark shadow
Ik denk dat wij een beetje in 't zelfde schuitje zitten.....ik begrijp je heel goed!!

D.

Re: Het jaar 2015

Geplaatst: 21 dec 2015 18:25
door Mendel
Beste wensen voor fotogeniek 2016 :D

Re: Het jaar 2015

Geplaatst: 21 dec 2015 18:33
door Filip
De beste wensen voor 2016

Ik ben fan van uw werk zoals het is... Zonder specialist in portretten te zijn of te willen zijn, vind ik portretten mooi of niet mooi.

Laat u door niemand verplichten om een kleiner diafragma te gebruiken, enz :)

Een eigen stijl, zoals die van u, is TOP

Re: Het jaar 2015

Geplaatst: 21 dec 2015 19:25
door Geert
Als je van en 18 al van je hobby of zelfs passie je beroep kunt maken :chapeau
Ik zou zeggen doe maar lekker verder zoals je bezig bent en nog prettige feestdagen gewenst :)

Re: Het jaar 2015

Geplaatst: 21 dec 2015 20:27
door Fotosmurf
Je hebt een mooie uitleg van 2015 en van jezelf gegeven Martina.
Denk dat je terecht trots op jezelf kan en mag zijn.
Ik ben denk net als jij een tikkeltje eigenwijs en doe veel op gevoel en dan ga je inderdaad wel eens onderuit maar meestal niet. Lekker zo houden zou ik zeggen, ik noem het maar mijn eigen wijsheid.

Ben dan geen specialist in portretten maar kan vaak genieten van jou plaatjes. Vind niet alles mooi maar toch wel herkenbaar. In een opslag zie ik wel of het een echte Martina is. :up

Lekker blijven schieten en vooral blijven plaatsen zodat wij mee kunnen genieten.

Hele fijne dagen, een veilige jaarwisseling en al het goede voor 2016 wens ik je toe. :proost

Re: Het jaar 2015

Geplaatst: 22 dec 2015 00:47
door xafke
Je doet dat goed Martina :up

Jammer genoeg moet ik wel melden als oude man dat het leven komt met vallen en opstaan.
Het is alvast zeer goed dat je daar positief in staat en de draad blijft opnemen ook al heb je eens een dipje :up Je zal zien dat dit later allemaal zijn vruchten zal afwerpen.
Je niet laten temmen zou ik zeggen.

Je bent nog jong en de wereld ligt aan je voeten. Als we even terugblikken op je evolutie van dit jaar dan zie ik dat helemaal goed komen vooral ook met de opleiding in gedachten.

We (ik) hebben al een paar keer aan je oren zitten zeuren wat betreft het toepassen van een dof of meerbepaald dan het diafragma. We doen dat niet om je te pesten hoor. Het is je volste recht om daar in vast te bijten maar ik vermoed dat je daar ooit een toegift in zal moeten doen en ons een beetje gelijk geven.

Ik wens je alvast oprecht veel succes voor het komende jaar. Mogen we jou ontwikkeling verder positief zien evolueren. In een recent werkje van je zien we al een jeudig en frisse aanpak. Dat is iets wat wij (IK) als oudjes niet meer kunnen. Wij hebben die feel van de jeugd niet meer. Maar hopelijk neem je af en toe wat van ons gezeur mee als tip wat je dan in je eigen werk kan toepassen naar believen.

Heel veel succes alvast en nog een fijn jaareinde.
Dit jaar was al een succes, doe er nog maar lekker eentje bij :good2

Re: Het jaar 2015

Geplaatst: 22 dec 2015 07:52
door herrias
op zo'n leeftijd al kunnen leven van je hobby. SUUUUUUUPER, volhouden. voor de klanten zoveel mogelijk hun wensen volgen (inkomen en mond op mond reclame) en verder genieten van je eigen inzichten. succes en veel plezier met je hobby /werk in de komende tig jaren.

Geplaatst: 26 dec 2015 13:04
door Maurice78
ik heb in idd geval van een hoop van jou werk genoten !

je eigen stijl dendert er door heen wat ik echt wel heel gaaf vind.

ga zo door grt
Maurice

Geplaatst: 26 dec 2015 13:21
door mrJanneman
Mooie verhaling hoe je het beleefd hebt. Had ik dan maar 1% van jou in me zitten. Ben nogal het type die het aanwaaien moet.

Super dat je er al je professie van hebt kunnen maken reeds. feli daarmee.

En ga zo voort.

Re: Het jaar 2015

Geplaatst: 26 dec 2015 14:15
door Henry
xafke schreef:...Je doet dat goed Martina :up

...Je bent nog jong en de wereld ligt aan je voeten. Als we even terugblikken op je evolutie van dit jaar dan zie ik dat helemaal goed komen vooral ook met de opleiding in gedachten.

...We (ik) hebben al een paar keer aan je oren zitten zeuren wat betreft het toepassen van een dof of meerbepaald dan het diafragma. We doen dat niet om je te pesten hoor. Het is je volste recht om daar in vast te bijten maar ik vermoed dat je daar ooit een toegift in zal moeten doen en ons een beetje gelijk geven.

...Ik wens je alvast oprecht veel succes voor het komende jaar. Mogen we jouw ontwikkeling verder positief zien evolueren.

...Hopelijk neem je af en toe wat van ons gezeur mee als tip wat je dan in je eigen werk kan toepassen naar believen.

...Heel veel succes alvast en nog een fijn jaareinde.
Ik sluit me helemaal bij Xafke's reactie hierboven aan, ik sta er voor 100% achter.

Voor jou ook de beste wensen voor 2016.