Pagina 1 van 1
Kom maar zit en pootje
Geplaatst: 18 okt 2016 08:20
door Wim
Dat nog net niet. Het is dat je er makkelijk foto.s kan maken van een vos. Van de andere kant vind ik het ook wel weer zielig hoe het gedrag van een vos zo naar de kl... geholpen is. Door mensen die de vossen voeren terwijl er borden staan niet voeren. En als je dan vraagt kunt u niet lezen kijken ze je ze aan of ze water zien branden.
f1

f2

f3

f4

f5

f6

f7

f8

Re: Kom maar zit en pootje
Geplaatst: 18 okt 2016 08:33
door Enriko
Prachtige serie !
F7 is subliem

Re: Kom maar zit en pootje
Geplaatst: 18 okt 2016 09:17
door Tony
wow....een prachtige serie

stuk voor stuk hele mooie opname's, als ik er een moest kiezen dan ga ik voor de tweede

PS zit en een pootje .... bijna bij de laatste foto

Re: Kom maar zit en pootje
Geplaatst: 18 okt 2016 10:18
door Geert
Ja Wim... dit is echt een fraaie reeks hoor!

Re: Kom maar zit en pootje
Geplaatst: 18 okt 2016 11:44
door fran
Heel mooie serie. met voor mij nr 7 als uitschieter. Super houding en uitdrukking.
Geplaatst: 18 okt 2016 12:01
door Rob Olivier
Hier zijn de vossen gelukkig nog allesbehalve tam. Ik ben al blij als ik een glimp van een vos te zien krijg. In de vijf jaar dat ik hier, overigens midden in de natuur, woon is dat nog maar tweemaal gebeurt.
Desondanks dat we hier met zo'n tamme te maken hebben vind ik het toch een erg fraaie serie geworden waarbij foto's 1, 2, 6 en 7 me erg aanspreken vanwege de natuurlijke ruimte om de vos heen. Vooral foto 6 vind ik erg mooi met het water erbij al is het jammer dat er juist in deze foto geen oogcontact is.
Re: Kom maar zit en pootje
Geplaatst: 18 okt 2016 12:15
door Fotosmurf
Ik herken je gevoel Wim, voel me soms ook wat schuldig als ik weer op mijn buik lig.
Nog erger zijn de mensen die bewust zakken voer meenemen, het uitstrooien en gewoon doorlopen en inderdaad spreek ze maar niet aan want dan heb jij het nog gedaan.
Fraaie serie met voor mij als uitschieters, 2, 5, 7 en 8.

Geplaatst: 18 okt 2016 16:06
door Wim
Een foto op die plek met oog contact heb ik niet voor je rob.
Fotosmurf schreef: inderdaad spreek ze maar niet aan want dan heb jij het nog gedaan.
Ja dat maakt mij niet uit Joop zeg het dan toch Hij stopte met voeren. was voor mij voldoende. weet ook dat andere het toch weer gaan doen. Bedankt voor jullie reactie.
Re: Kom maar zit en pootje
Geplaatst: 18 okt 2016 16:34
door Hans v Ee
Prachtige serie!!! vindt ze wel wat licht/flets.
Je kan de vossen nergens makkelijker fotograferen dan daar.
Ben er twee keer geweest, en eerlijk is eerlijk ik had ook hondenbrok bij me.
Gr. Hans.
Geplaatst: 18 okt 2016 16:44
door Henry
Wim, gij ook al?

Ik kom op mijn fietstochten (met name in de vroege ochtend) soms ook nog wel eens een vos tegen. Geen tamme, maar nog echte wilde. Sommigen hebben het zwaar (zijn mager), anderen hebben het goed (mooi kleurtje, goed doorvoed). Op een gegeven moment herken je de plekken waar je ze tegen kunt komen, maar zo dichtbij en zo foto-bereid zijn ze nooit.
Desondanks is het een mooie serie! De fraaie kleuren spreken mij naast de scherpte erg aan.
Geplaatst: 18 okt 2016 16:51
door Wim
Was het weekend in zandvoort ja dan moet je toch even langs de vosjes. ook bij de herten geweest.Zijn iets minder tam.
Re: Kom maar zit en pootje
Geplaatst: 18 okt 2016 20:21
door Erik Symoens
Prachtige serie Wim!!!!!
Re: Kom maar zit en pootje
Geplaatst: 18 okt 2016 21:38
door Ron62
Mooie serie Wim, de 6e vind ik het mooist.
Kan Hans wel volgen wat betreft een tikkie aan de fletse kant.
Had ie in nr.4 en 5 wat te knagen?
Ik reed afgelopen maandag met de vrachtwagen langs renbaan Duindigt bij Wassenaar[rij daar regelmatig langs] en zag op de verlaten renbaan een vos lopen die ook nog even een plasje pleegde midden op de baan.

Geplaatst: 18 okt 2016 21:47
door Wim
volgens mij niet maar zou best kunnen dat ie wat gevonden heeft hij snuffelt daar alles af. was een grauwe kleurloze dag.
Re: Kom maar zit en pootje
Geplaatst: 19 okt 2016 14:09
door Daniel Doyen
Voor mij een fantastische reeks foto's !
DD.
