Pagina 1 van 1

Geplaatst: 10 jan 2017 11:37
door Henry
De foto ziet er uit alsof je deze even snel hebt gemaakt en dat is jammer, want er zat meer in de situatie.

Straatfotografie: Ik mis de relatie tussen de mensen en "de straat" waardoor dit een (meer) uniek beeld is geworden. De interactie tussen "de straat" en de mensen komt voor mij onvoldoende uit dit beeld naar voren.

Straatportret: Ik denk dat de foto mooier zou zijn geworden als je er een echt portretje van gemaakt had. Daarvoor had je wel eerst contact met de mensen moeten leggen. Nu loopt de hengel van de man in de rolstoel door het gezicht van de man die op de kade zit en kijken ze alledrie naar iets wat beneden in het water ligt. Ook snijdt de horizon het hoofd van de man in de rolstoel en zit het ijzeren ding voor de knie van de man die op de kade zit.

Re: Fishing

Geplaatst: 10 jan 2017 15:51
door petervaneekelen
Henry zegt het goed. Je zou dit alles nog goed kunnen maken door een uitgekiende compositie, maar nu is het een klontje mensen.

Re: Fishing

Geplaatst: 10 jan 2017 16:59
door Geert
Ik volg Henry in deze, en de horizon staat niet recht ;)

Geplaatst: 10 jan 2017 17:13
door Frans
Ben het met voorgangers eens.

Teveel een kiekje.

Geplaatst: 10 jan 2017 17:47
door Annemie
Ik ben het met mijn voorgangers eens, maar ik vind de foto wel mooi!
Hij verteld voor mij een verhaal. En iemand in een rolstoel zien genieten, dat doet altijd iets met mij.
Maar dat komt ook omdat ik zelf veel tijd in mijn rolstoel doorbreng.

Deze foto doet dus wel iets met mij en dat vind ik leuk :)