Pagina 1 van 1
~ Zen... ~
Geplaatst: 30 mar 2017 16:37
door Nuelle
Silkenwindhound. En bij deze hond zie je meer dat er Barzoi in zit dan bij de kleinere Silkens.
Geplaatst: 30 mar 2017 16:46
door Frans
Vind deze qua compositie en aandacht voor detail (haar bij oor is niet echt Zen) niet zo mooi.
Technische kwaliteit heb ik het natuurlijk niet over.
Re: ~ Zen... ~
Geplaatst: 30 mar 2017 17:48
door Nuelle
Thanx Frans!
Ik vond dat oor juist zo leuk en heb dat haar iets meer naar voren laten komen in de nabewerking
Tis een typische windhonden houding.
Maar dat kan hoor. Wat ik mooi vind hoeft een ander helemaal niet mooi te vinden.
Re: ~ Zen... ~
Geplaatst: 30 mar 2017 18:28
door Daniel Doyen
I like the picture !
DD.

Re: ~ Zen... ~
Geplaatst: 30 mar 2017 18:40
door Fotosmurf
Zoals Frans al aangaf hoeven we het over de kwaliteit niet te hebben.
Vind het een fraaie plaat en je titel zou ook nog schaamte kunnen zijn.

Geplaatst: 30 mar 2017 22:25
door Henry
Weer een fraaie foto.
Geplaatst: 30 mar 2017 22:33
door pdc
Mooi dier en opname.
Re: ~ Zen... ~
Geplaatst: 30 mar 2017 23:20
door Hans v Ee
Prachtige hond, het oog dicht vind ik jammer

Gr. Hans.
Re: ~ Zen... ~
Geplaatst: 30 mar 2017 23:22
door Nuelle
Thanx!!
Het gaat nu juist om het oog dicht Hans

Re: ~ Zen... ~
Geplaatst: 30 mar 2017 23:33
door Geert
Mooie opname

Re: ~ Zen... ~
Geplaatst: 31 mar 2017 06:38
door Dennismulder55
Haha ogen, oren. Zal ik nog iets zeggen over de neus

? Nee, doe ik niet.

Mooi plaat!
Re: ~ Zen... ~
Geplaatst: 31 mar 2017 09:59
door Nuelle
Thanx!!
Geplaatst: 31 mar 2017 10:09
door Frans
Soms stuur je met een titel de commentaren denk ik.
Komt ook nog eens bij dat het woord Zen niet bij iedereen dezelfde associaties oproept.
Toen ik scrollend door Facebook de foto zag dacht ik wow.
Re: ~ Zen... ~
Geplaatst: 31 mar 2017 12:36
door Nuelle
Dat is ook zo Frans. Ik vind titels ook serieus het lastigste wat er is... En je schept een verwachting. Ik snap helemaal wat je zegt en het zet mij aan t denken. Iets wat ik al langer denk maar nu maar eens opschrijf. Niet naar jou maar in het algemeen en over mezelf.
Ik plaats alleen een foto als ik er 100% tevreden over ben. Hier en op fb. Ik kan niet meer een "beetje goede" foto plaatsen omdat ik al gemerkt heb dat mijn foto's op plekken opduiken waar ik ze niet gezet heb. Dus gewoon gezocht en copy gemaakt. Ik zag laatst zelfs een auto met zo'n zonnescherm voor de ruit met mijn foto erin! Gewoon ergens vandaan geplukt en gebruikt. Je doet er niks tegen en het is nu eenmaal zo.
Maar wat ik dus op PD zet of waar dan ook, zijn foto's die goed zijn. Sorry als dit een beetje verwaand over komt. Dat is niet de intentie.
De laatste tijd twijfel ik daarom ook of ik nog foto's moet blijven plaatsen op pd. Niet omdat ik het hier niet leuk vind maar omdat ik niet plaats om advies te krijgen maar meer om te delen. Ik weet wat ik plaats en wat de kwaliteit is die ik plaats. Ik hoop te inspireren en te laten zien wat je kunt bereiken als je vanuit het niets begint tot wat ik nu doe. En alles is begonnen hier op PD.
Ik merk dat ik soms wat kribbig doe op opmerkingen over een foto die totaal niks met het beeld te maken hebben maar los van het geheel gemaakt worden. Soms ook terrecht hoor! Zoals laatst bij de foto van Zoƫ op de bank. Zat een lelijk hoekje in. Helemaal mee eens.
Maar over het algemeen... een beetje te geel, een beetje naar links of rechts ect. Ik kan er niks mee.

Ik zou geen foto plaatsen die ik liever iets naar links of rechts had geplaatst... En nee, ik weet niet alles. Zeker niet! Maar ik weet wel wat ik maak en plaats.
Echt onderbouwde adviezen is meer wat ik zoek denk ik. Om je aan t denken te zetten. Nieuw inzicht over het geheel als foto, als proces en als inspiratie bron. Vragen die gesteld worden om je te prikkelen.
Ik besef dat ik nu heel onaardig over kan komen maar voor degene die mij kennen, en dat zijn er best veel, die weten hopelijk wel wat ik bedoel en dat ik dit bedoel naar mezelf en geen persoonlijk kritiek is.
Ik wil niet kribbig zijn of reageren of steeds een weerwoord geven op een comment. Dat is irritant en dat besef ik maar al te goed. Vandaar de hand in eigen boezem en mijn twijfel om foto's te blijven plaatsen...
Een heel epistel. Het kwam even recht uit het hart

Geplaatst: 31 mar 2017 13:05
door Frans
Nuelle je verhaal is heel helder.
Een aantal mensen op PD zijn wat dat betreft zover als jij.
Gewoon professionele fotografen die weten wat ze waarom doen en ook nog eens over gevoel en artistiek talent beschikken.
Zou het jammer vinden als je niet af en toe wat plaatst en commentaar levert op werk van anderen.
Zo ben je immers zelf hier ook gegroeid.
Re:
Geplaatst: 31 mar 2017 14:06
door Nuelle
Frans schreef:Nuelle je verhaal is heel helder.
Een aantal mensen op PD zijn wat dat betreft zover als jij.
Gewoon professionele fotografen die weten wat ze waard doen en ook nog eens over gevoel en artistiek talent beschikken.
Zou het jammer vinden als je niet af en toe wat plaatst en commentaar levert op werk van anderen.
Zo ben je immers zelf hier ook gegroeid.
Dat blijf ik ook doen hoor! Dat vind ik leuk!
Geplaatst: 31 mar 2017 14:36
door Frans
Re: ~ Zen... ~
Geplaatst: 31 mar 2017 21:23
door fran
Prachtige opname bijna sensueel. Knap zoals je ze altijd weer op de plaat krijgt.
Re: ~ Zen... ~
Geplaatst: 31 mar 2017 22:01
door Nuelle
fran schreef:Prachtige opname bijna sensueel. Knap zoals je ze altijd weer op de plaat krijgt.
Sensueel...dat is een mooi woord! Lastig woord in samenspraak met een hond maar ik snap wat je bedoeld!
Dankjewel Fran!