Pagina 1 van 1

Graveyard

Geplaatst: 11 jul 2017 12:22
door Valyra
Naar mijn bescheiden mening, de beste band in hun genre.
Graveyard is een Zweedse hardrock-band, met veel invloeden van de blues-scene.
Deze foto's zijn genomen tijdens hun optreden op Graspop Metal Meeting.
Voor mij hét concert van dit festival.

Ik heb ze in het verleden al eens gefotografeerd, en toen waren de lichtcondities helemaal niet zo goed als nu. Leuk ook was dat er slechts 3 fotografen in de front stonden, een zee van ruimte dus.

Afbeelding

Afbeelding

Geplaatst: 11 jul 2017 12:55
door Wim
2 mooie binnenkomers.
Zou je aub geen urls willen plaatsen, die zijn lastig voor mensen die met een tablet kijken. Bij het aanraken van de foto gaan ze telkens naar de pagina waar jou foto's staan.
Alleen de img code is voldoende.
Urls heb ik verwijderd.
Mvg Wim

Re: Graveyard

Geplaatst: 11 jul 2017 12:56
door Ron62
2 mooie platen. :upc

Re: Graveyard

Geplaatst: 11 jul 2017 12:58
door Alchemist
Bij allebei de platen lijkt de zanger/gitarist het beeld uit te kijken. Bij #1 niet heel storend omdat er verder genoeg te zien is, bij #2 vind ik de ruimte links niets toevoegen, en mis ik wat meer ruimte rechts.
Bij #1 twijfel ik wat aan het schuine standpunt, maar dat is denk ik ook smaak.

Re: Graveyard

Geplaatst: 11 jul 2017 13:06
door Valyra
Alchemist schreef:Bij allebei de platen lijkt de zanger/gitarist het beeld uit te kijken. Bij #1 niet heel storend omdat er verder genoeg te zien is, bij #2 vind ik de ruimte links niets toevoegen, en mis ik wat meer ruimte rechts.
Bij #1 twijfel ik wat aan het schuine standpunt, maar dat is denk ik ook smaak.
Ik kan de bedenking ivm. de nutteloze ruimte links zeker begrijpen.

Persoonlijk vind ik het rode licht van de achtergrond een leuke match met de rode gitaar.
Ook stonden er rechts uiteraard versterkers en monitors, en die wou ik absoluut zo weinig mogelijk in beeld hebben.
Denk dat dit een kwestie van smaak is, maar ik begrijp je opmerkingen zeker :upc

Bedankt!

En excuses voor de Flickr links, gewoonte :blush

Geplaatst: 11 jul 2017 14:17
door Frans
Heb zelf niet zoveel met concertfotografie maar moet zeggen dat de tweede me erg aanspreekt.
De compositie en het spel met de kleuren vind ik top.

Geplaatst: 11 jul 2017 15:17
door frako
Heel mooie concert foto's. Vindt ze allebei goed met een lichte voorkeur voor de 1e omdat deze wat meer overzicht biedt van de buhne en verlichting en daarmee de sfeer.

Re: Graveyard

Geplaatst: 11 jul 2017 18:57
door kawaracer
Ik vind het 2 goeie de eerste zou ik misschien iets dichterbij halen, de achtergrond is wat te druk waardoor je blijft rondzwerven in het beeld, het licht is wel mooi (en onder controle) maar dus wat druk.
Foto 2 heeft erg veel sfeer door in alles in de zelfde kleurtinten. Ik begrijp de keuze om de negatieve ruimte te gebruiken.

Re: Graveyard

Geplaatst: 12 jul 2017 10:55
door Mendel
De eerste met de fijne stralen van de lampen en net wat meer overzicht op het podium ademt voor mij de meeste sfeer :)