Pagina 1 van 1

Buick

Geplaatst: 24 jul 2017 13:00
door Freerk_Lautenbag
Het is altijd wel grappig om te zien wat je met foto’s allemaal kunt doen. Nee, ik bedoel niet alle manipulaties die iets suggereren dat er helemaal niet is geweest. Ik bedoel de pure foto. Een foto die iets moois lelijk maakt of net andersom. Ik heb dat ook een beetje met deze foto. Het is een foto van een oude Buick, een prachtige auto uit lang vervlogen tijden en die je nu vrijwel alleen nog maar op Cuba rond ziet rijden. Zoals ik zei, een prachtige auto. Toch vind ik deze foto een andere uitstraling hebben: een beetje agressief. En daar hoef je niks voor te doen, alleen maar een ander standpunt innemen.

camera: Olympus OM-2

Afbeelding

Re: Buick

Geplaatst: 24 jul 2017 13:02
door Fotosmurf
Ik mis toch de mooie grill op deze foto.

Geplaatst: 24 jul 2017 13:26
door Marsel Wauters
Heel fraai Freerk , aangenaam beeld van een onverwoestbare auto.
Grts
M

Geplaatst: 24 jul 2017 14:32
door frako
Boeiende foto. Alhoewel ik ook wel graag de auto in zijn geheel wil zien. Ben een liefhebber (geen kenner) van old-timers.

Re: Buick

Geplaatst: 24 jul 2017 14:35
door fran
Mooie opname. Super auto's. Mijn vader had er een en ik heb er vaak in rond gecrost, onverwoestbaar en zwaar sturen zonder stuurbekrachtiging.

Geplaatst: 24 jul 2017 21:20
door ixus58
Een beeld wat wel aanspreekt waarbij het standpunt toch nauwkeuriger gekozen had mogen worden, hij staat nu niet mooi in een lijn met de verticale lijnen op de motorkap en vooruit. Wat je gezeur kan vinden, maar bij zo een detail beeld worden juist die details belangrijker in mijn optiek.