Het is een leuke foto voor ome, maar mij boeit hij niet, er zijn een aantal dingen die "verbeterd" kunnen worden.
zie dit niet te veel als "afkraken

", meer tips om op te volgen (of te negeren als het uitkomt).
1) Hij is direct geflitst, daar krijg je een hele lelijke schaduw van. Probeer eens via de muur of het plafond te flitsen.
2) Hij is van boven gefotografeerd. Foto's van kinderen zijn sterker als je ze op kinder oog hoogte maakt.
3) Erg centraal, probeer eens om het kopje opzij te krijgen.
4) Snij de boom en de knie weg. Voegen niets toe aan de foto en storen eigenlijk alleen maar. Maakt deze foto ook al iets sterker.
5) Top van het hoofd. Niet echt fout, maar ik heb zo mijn eigen problemen met scalperen. Iets lucht boven het hoofd zou ik mooier hebben gevonden.
Ik ben zelf een Minolta/Sony man en weet (gelukkig

) niets van Nikkon.
Verder ga door en lees veel. De boeken van Michael Freeman kosten niet zo veel (witte boeken winkel of Slegt), maar daar staat veel zinnigs in.
En vooral veel
