Allemaal bedankt voor jullie reacties
Frans ik heb gister echt lopen zoeken naar een andere hoek, maar dit vond ik zelf toch het mooist. Deze lamp geeft door de luchtbelletjes in het glas heel apart, niet egaal, licht wat ik zelf erg mooi vind. Ik wilde dus die verspreiding van het licht er vooral op hebben. bij een weider beeld werden de hoeken te donker of de lamp zelf werd helemaal overbelicht. Ik heb nog zitten twijfelen om alleen de verspreiding van het licht erop te zetten. Maar dan zit ik denk ik weer net naast de opdracht.
Ik zat trouwens ook te twijfelen over een tegenlicht foto. Hiervan dacht ik dat dat weer een aparte opdracht zou kunnen zijn.

Erik; Een "gewone" ronde bol lamp. Alleen is het glas niet "gewoon" melkwit maar helder en met luchtbelletjes in het glas En dan liggend op de grond recht van onder geschoten
