Bedankt voor de reacties.
@Henry, de reling die je door het raam ziet is inderdaad jammer, ik had dat tijdens het fotograferen niet gezien, maar pas thuis op de pc.
Vond het licht in deze foto wel mooi, afgedrukt op het moment dat de zon net de auto verlichte(kwam achter een wolk vandaan), maar nog niet de wolken in de achtergrond.
@Erik, je hebt best wel een leuke vrouw dan.
@Frans, reclame maken is niet m'n bedoeling geweest, maar zie het maar meer als enthousiasme van een autofanaat....Maarten zal denk wel begrijpen wat ik bedoel.
Maar Ratjetoe????
@Maarten, laag standpunt is bij auto's niet altijd nodig, het ligt er ook aan met welk brandpunt je de foto maakt....tenminste zo denk ik erover.
Dat ik vaak wel een laag standpunt aanneem, komt omdat ik bijna altijd dieren/vogels fotografeer en die wil ik wel zo goed als altijd met een wat lager standpunt erop hebben....ga dus bijna altijd automatisch al door m'n knieën.
Ik ben niet zo merk gebonden, veel merken hebben wel hun leuke modellen, maar ook minder leuke modellen.
Heb zelf ook verschillende merken gereden, waarvan de eerste 2 een Ford waren...de eerste auto was een Ford Capri 2300GT van 1973 en de 2e was een Escort RS2000 van 1974, dus nog het hele oude "Mexico model".
Ik heb deze foto nog een keer bewerkt en daarbij de lucht nog wat dramatischer geprobeerd te maken, ik zal zo een update plaatsen.
