De roos staat er netjes op.
Ik zie hier ook een compleet zwarte achtergrond.
Als je bij Photobucket ~original achter je link plakt dan blijft de foto wel zichtbaar.
Zo dus:
http://i32.photobucket.com/albums/d46/S ... g~originalEn dan natuurlijk nog de complete link tussen de img-tags zetten.

Ik weet alleen niet hoelang het duurt voordat ze bij Photobucket erachter komen dat dit mogelijk is en daar de boel weer aan gaan passen zodat de foto weer niet doorgelinkt kan worden.

Over de scherpte....je hebt de foto iets te groot geupload(1024 pixels aan de langste zijde), dus het forum verkleint 'm naar 900 pixels aan de langste zijde en moet je op het plusje links boven klikken om de foto op volledige grootte te zien, het verkleinen van de foto door het forum kost je scherpte.
En met het verkleinen naar zeg maar 900 pixels aan de langste zijde gaat meestal ook wat scherpte verloren, dus meestal een foto iets naverscherpen na het verkleinen.