Bedankt voor de reacties.
Dat de foto iets minder scherp is dat klopt, ook de moeder eend is niet helemaal ragscherp.
De kleintjes zwommen iets meer naar achteren, dus daar zal misschien door komen dat die nog iets minder scherp zijn.
Het is in ieder geval geen hele grote crop, van de 6000 pixels aan de lange kant heb ik nog 4233 pixels over.
Ik denk dat het ook met het licht te maken heeft, ik heb de eendjes wel wat op moeten lichten, de moedereend ook, maar die toch wat minder en daardoor wat minder details denk ik.
Vind het zelf toch wel een leuke plaat, waarbij het lage standpunt en de achtergrond voor mij dan weer een pluspunt zijn.
Ik heb er nog een aantal van deze familie-trein gemaakt, dus zal nog eens kritisch kijken of er een wat scherpere tussen zit.
@Joop, ik dacht ook dat ie scheef stond en heb er toen in PS een lijntje 'langs gelegd' en had toen weer het idee dat ie recht stond, dus niets aan gedaan, maar je zal misschien wel gelijk hebben.
Zal zo de Exif erbij zetten, ben ik weer es vergeten.
